2737
2734
عنوان

ایده خونه داری دارید؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 65 پست
من تو سطل قند وانیل میریزم... تو کیسه جارو برقی پنبه عطر میزنم میندازم توش که وقتی جارو میکشم خونه خ ...

جاروبرقی بو میده بیرون؟برای شما کیسه ای؟برای من سطلیه تا یه کاغذ بد مارچه میره توش اون وسط هی قر میده یا جارو خفه میکنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داخلشو؟داخلشو قبلا عکس دادم.با این پلاستیکای توی کابینتی کاور کردم.دیواره ها بیرونشو پلاستیک نون زدم ...

یه عکس بده اسی مغزم سوخت از بس فکر کردم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731
گازو یخچال چکار کردین؟؟متوجه نشدم

نایلون نون رو از دو طرف پاره کردم خط وسطشو ک ته نایلونه رو ن.بعد ب دیواره های بیرونی یخچال قسمت چپ و راست یخچال و گازم ن جلوش با چسب چسبوندم

اره واسه من اینجوریه

پنبه الان عطر بزنم بکنم تو سطل همین چقدر بزنم درحد خیس شدن؟

ظروف مسی رو چجوری با سرکه و ارد و نمک تمیز کردی؟؟ سرکه سفید؟؟

نمک و ارد به یه اندازه بریز تو ی ظرف بعد سرکه من انگور زدم بریز سرش تا خمیر شلی بشه.بعد بمال رو بدنش.میگه باید نیم ساعت روش بمونه ولی برا من ثانیه اول برق افتاد.خیلی مال من بد بود.ینی از زور نم سیاهه سیاه بود

2738
میشه به ما خونه داری با پلاستیک نون یاد بدی

عزیزممممم خخخ

من هرچیو تمیز میکنم با پلاستیک نون ک سالم و تمیز و بدون چروک باشه کاور میکنم.بازش میکنم ک ی لایه بشه میزنم مثلا ب شیشه پشت گاز بعد ک دقیق و صاف دورشو چسب میزنم اصلا معلوم نمیشه ک کاور شده مگه اینکه بری نزدیکش.بدم میاد ازین برچسب گل گلیا میزنن پشت گاز

ایده خونه داری فقط زندگی مینیمال  آشغالا و وسایلی ک استفاده نمیشه یا اضافه هس رو ببخش یا بنداز ...

اره منم چرخ گوشت و اینام سر کابینتا بالایی بود و سرویس چاقو و چیامم روی کابینت.خیلی بدم اومد.همرو برداشتم.اشپزخونم قدیمه ها ولی چون خلوته ب دل میشینه

عزیزممممم خخخ من هرچیو تمیز میکنم با پلاستیک نون ک سالم و تمیز و بدون چروک باشه کاور میکنم.بازش میک ...

آها سلفون بکش.یا موقع کار با گازت آلمینیوم بگیر بزن بعد راحت بردار .نژافتش کار نداده من با مایع و سبم تنیز میکنم اکه روغن باشه اگه نه شیشه پاکن رافونه راحت و تمیز یا با الکل اینارو نمیزنم.

2706