2733
2734
عنوان

ایده خونه داری دارید؟!؟

505 بازدید | 65 پست

سلامایده خونه داری ندارید بم بدید؟دیروز گاز و یخچالو اکه اک کردم و با پلاستیک نون کاورش کردم خیلی شیک شد

ظرف مسیمو با سرکه و ارد و نمک تمیز کردم از نوشم قشنگ تر شده

ایده بدید بم لطفا.. 

عکس یخچالتو میزاری لطفا

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسته نباشی عزیزم

پلاستیک نون چیه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2731

میشه به ما خونه داری با پلاستیک نون یاد بدی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ایده خونه داری فقط زندگی مینیمال 

آشغالا و وسایلی ک استفاده نمیشه یا اضافه هس رو ببخش یا بنداز دور

اطرافتو خلوت کن و با وسایل کم زندگی کن

هم اعصابت ارومتره هم خونت همیشه تمیزه 

2738
میشه به ما خونه داری با پلاستیک نون یاد بدی

😅🤣🤣

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
خسته نباشی عزیزم پلاستیک نون چیه

قربونت.ازین نایلون بزرگا ک دسته نداره.پاره اش کردم کامل کشیدم روش.اخه یخچالو گازم کنار همن.هرسری ک تمیزش کنم دهنمسرویسه

2706