2726

به یه زن شکننده تبدیل شدم 💔💔  

یکساله ازدواج کردم خیلی چیزا دیدم و شنیدم که تهش توجیه بود هیچی بدتراز این نیست که بدونی واقعیت چیه ولی با توجیه بخوان دهنتو ببندن 

تو یه ساختمون هستیم منو مادر همسرم 

برا دخترشون خواستگار اومده دیروز 

به من یک کلمه هم نگفتن 

امروز شوهرم رفت سرکار قبل رفتنش  سریع اومدن بهش گفتن 

و میخوان از من قایم کنن شما باشید عصبی نمیشید؟؟؟  

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا برام مهم نیست!!!   چرا خوشتون میاد درگیر یه مشت مسائل خاله زنکی بشین!!!!

چرا به پسرشون که شوهر منه میگن به من نمیگن این وسط فقط من غریبه ام ؟؟ 

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

ببین خانواده شوهرم قبلا می گفتند بعد از من توقع خر حمالی داشتند که برم تو مراسم هاشون کمک کنم مثل خدمتکار!!!    الان خودم از همه چیز کشیدم عقب!!   مگه نظر من اونجا مهمه!؟   وقتی برای چیزهای مهم دایی و عمو رو میارن بالای مجلس می نشینند  برای خر حمالی هم برن دخترهای همون ها رو بیارن!!!

ناراحت می شه شد ولی عصبی نه .

بهتره که اصلا برات مهم نباشه .

هیچ ارزشی نداره .

شما هم مسائل زندگیتون بین خودتون باشه ، به اونا نگید .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋

رفتار اونا که میخوان پنهون کنن درسته ولی اینکه انقد تابلو هستن که شما میفهمی و باز اصرار دارن پنهونش کنن بده چون نادون فرضتون میکنن وگرنه ما حدیث داریم که خواستگاری باید پنهونی صورت بگیره من خودم به خواهر برادر متاهلمم نمیگم عروس که جای خود ،دلیلشم فقط حرف و حدیثای بعدشه و اینکه همه می‌فهمن و نقل مجالس میشی

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
به نظرم ناراحتی نداره، واقعا منم باشم دوست ندارم وقتی برام خواستگار میاد همه متوجه بشن، ممکنه یه مشک ...

چی  داری میگی ؟؟؟ موقع رخت خواب تو میشی محرم راز و بچه آور برای پدر شوهرت که نسلشون انقراض نکنه بعد اینجا اگه تو یه ساختمون هم باشی نباید بهت بگن چون همه ای ؟؟!! واقعا چی داری میگی 

مگه شوهر شما برای خانواده ی شما با شما برابره؟؟ینی هر چی شما از خانوادت میدونی شوهرتم میدونه؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
چی  داری میگی ؟؟؟ موقع رخت خواب تو میشی محرم راز و بچه آور برای پدر شوهرت که نسلشون انقراض نکنه ...

چه ربطی داره عزیزم، خواستگاری یه مساله خیلی خاصه، واقعا تا قطعی نشده نباید به کسی بگی، هر چقدر افراد کمتری بدونن بهتر، یعنی حتی به داداشش هم نگه بهتر، حتی به صمیمی ترین کس، این هم عقلی درسته هم حدیث داریم خواستگاری پنهان بمونه، اگر از مشاور هم بپرسی همین رو میگن. بحث محرم بودن نیست، 

چی  داری میگی ؟؟؟ موقع رخت خواب تو میشی محرم راز و بچه آور برای پدر شوهرت که نسلشون انقراض نکنه ...

تو قبلنا من هستی!!!   فکر می کردم خیلی برای این خانواده موجود مهمی هستم!!!   ولی بعد چند سال فهمیدم آنقدرها هم براشون مهم نیستم!!!!

موقع کار کردن می شدم یکی از اعضای مهم خانواده  موقع سوغاتی و عیدی و ...  می شدم یه غریبه!!! 

2706