2726

داخل بینیم نور انداختم دیدم یک چیز شبیه گوشت اضافه کنار تیغه وسط بیانیه سوراخ سمت چپی اینطوره خیلی استرس دارم تا فردا

کسی اینطوری بوده 

از بعد عمل هم دهنم بازه بسته نمیشه 

چون دماغم خیلی سر بالایه مثل خوک میترسم اینطور بمونه

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سوال من اینه که الان نگران باشی اون مشکل برطرف میشه؟؟تا جایی که من میدونم بعد از مدتی بینی اون فرم خوکی رو از دست میده و اون ضایعه هم باید به دکتر بگی نگرانی نداره 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بینی بعد عمل پر زخمه دستکاریش نکن فقط شستشو باید بدی ورگنه عفونت میکنه 

یه مقدار افت میکنه سر بینی بعد یه مدت 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
منم همش حس میکردم گوشت  ولی بخیه کشید دماغمم شستشو دادم چیزی نبود  اینا خون کثیفی دماغ

توام داخل بینیت بود چون مال من تقریبا وسط دماغمه

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
2706