2726
عنوان

بی میلی به غذا

161 بازدید | 11 پست

من هفته دهم بارداری هستم و اصلا به هیچ وجه میل ب غذا ندارم و همش حالم بده کسی تا حالا اینجوری بوده تا کی ادامه داره و راهکارش چیه ک بهبود داشته باشه 🥺

من کاملا بی میل نبودم دلم میخواست غذا بخورم ولی نمیتونستم حالم بد میشد از طعم و بو  به زور میخوردم بعدشم بالا میاوردم تا چهار ماه اینجوری بودم پنج کیلو کم کردم 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار رفتم دکتر یه سرم زد چند تا آمپولم توش ریخت فک کنم ویتامین بی و ضد تهوع اینا بود یه کم بهتر شدم 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2728

من که هفته 14بودم یه روز صبح بیدار شدم دیدم حالم کامل خوب شده.

سعی کن وعده هات رو زیاد کنی و تو هر وعده کمتر خودت رو تغذیه کنی.

مواد غذایی با ارزش غذایی بالا مصرف کن که حجم کمش هم نیازهای ضروریت رو برطرف کنه مثل خرما و آجیل

خیلی سخته من کلافه شدم 

من زنجبیل و قرصا ضد تهوع گیاهی و ویتامین بی  و اینچیزا رو امتحان کردم تاثیر نداشت 

فشارمم پایین بود فقط اون بار که رفتم سرم زدم حالمو بهتر کرد 

من که هفته 14بودم یه روز صبح بیدار شدم دیدم حالم کامل خوب شده. سعی کن وعده هات رو زیاد کنی و تو هر ...

خداکنه منم خوب بشم چون ضعیف شدم و موقع غذاخوردن ی مزه فلز میاد تو دهنم که نمیتونم بخورم و از خوردن غذا منصرف میشم 

من زنجبیل و قرصا ضد تهوع گیاهی و ویتامین بی  و اینچیزا رو امتحان کردم تاثیر نداشت  فشارمم ...

منم زنجبیل اصلا برام تاثیر نداره گرسنه هستم اما هیچی نمیتونم بخورم 

خداکنه منم خوب بشم چون ضعیف شدم و موقع غذاخوردن ی مزه فلز میاد تو دهنم که نمیتونم بخورم و از خوردن غ ...

فعلا همون حجم کم و افزایش وعده داشته باش،هفته های بالاتر بهتر میشی.

منم زنجبیل اصلا برام تاثیر نداره گرسنه هستم اما هیچی نمیتونم بخورم 

آره یادمه یه روز اصلا حال نداشتم غذا هم درست کنم یه سیب زمینی گذاشتم آبپز بشه اینقدر گشنم بود همونو با ماست آوردم بخورم به زور میخوردم که حالم بد شد گفتم خدایا یعنی یه سیب زمینی هم نمیتونم بخورم 

فک کنم تقریبا تا شانزده هفده هفته. اینطور بودم بعدش کم کم بهتر شدم