2726
عنوان

آه عاشق آدم رو می گیره ؟🥺💔🤯بلاکش کردم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 45 پست
منم😂😂😂 بار عشقیشم بالا بود لامصب😂💔

الان هوا آفتابی بود 

جوری بارون گرفته که بند نمیاد 🙄🙂💔

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

یه نفر ک عاشقم بود بعد 4 سال یهو رفت.خیلی درمونده و بی پناه شدم....

خیلی اتفاقی چند سال پیش دیدمش بعد من رفته بود خواستگاری دختر داییش عقد کردن...بعد اون دختره از اول ناسازگار بود ب همه گفتن بود معتاده و دست بزن داره خلاصه فامیل و میریزه بهم و طللق میگیرن گف من همیشه میگم آه تو بود!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اگه حتی قبلا یه حرفی زده بودی که بهت دلخوش کنه الن با این کارت دلشو شکستی 

قصاص احساس درسته تو این دنیا هیچ قانونی براش نیست ولی خدا خوب میدونه چطوری حق بنده شو بگیره

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!
2728

آره آه دو نفر منو واقعا گرفت همچین به درد بد عاشقی دچار شدم بدتر از اونا که میگفتن شب و روزمون گریه س من می‌خندیدم بهشون دلشون رو شکستم دقیقا کاری که باهاشون کردم یع نفر که عاشقش بودم باهام کرد آخرش ازدواج کردم با عشقم ولی خب خوب بود با کسی که دوسم داشت ازدواج میکردم نه که خودم دوسش داشته باشم

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
نه من هزار نفر این کار کردم طوری نشده  تاحالا نگران نباش هنوز زنده ام✌

همین پسرای بیشرفی مثل تو باعث شدن هرسگی بگه عاشق شدم 

در ضمن به در چوبی کسی نزن که به در اهنیت میزنن 

خواهر و مادرت جواب کاراتو پس میدن نمیخواد عجله کنی

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!
ادم ساده تر از این حرفان بزار براشون تجربه بشه دارم بهشون لطف می کنم در حقیقت..

گوه نخور 

ینی این کثافت کاریات یجوری اوار میشه رو سرت که اسم خودتم یادت میره 

می دونی نکنه آسیب ببینه ؟

می دونی چه به سر اون دختر میاد ؟

همون عشق سابق من باعث شد من قلبی نداشته باشم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

چنین مردایی رو باید شلوار مردونشونو بکنی دامن زن پاشون کنی تو کوچه بازار بگردن 

2706