2204
2217

پیش زمینه نداری که قبولی امسال احتمالش صفره تقریبا 

ولی اگه بخونی واسه سال آیندش عالیه

بهار هستم _ هیپاتیا رو هم خیلی دوست دارم🥰 نی نی یار اگه خواستی لغو کاربری کنی لطفا قبلش اطلاع بده دیگه تکرار نمیکنم ( سیم ندارم دیگه 😁 ) 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
پیش زمینه نداری که قبولی امسال احتمالش صفره تقریبا  ولی اگه بخونی واسه سال آیندش عالیه

اگر بخواد برای سال ۱۴۰۲ بخونه باید دیپلم نظام جدید بگیره

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت کنکوری هستم   سال اول کم آوردم و تلاش نکردم   حال دلم خوب نیست   کنکور سخت نیست، دوست عزیزم از همین الان شروع کن........... هدف: دبیری   قول میدم مهر‌ماه ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام
پیش زمینه نداری که قبولی امسال احتمالش صفره تقریبا  ولی اگه بخونی واسه سال آیندش عالیه

بنظرت من چی؟

پایه ام قویه 

بعضی از درسارو حدودا یه دور خوندم ولی هنوز نتونستم کامل یه دورو جمع بندی کنم 

میتونم رتبه خوب بیارم؟😔

میشه برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان یه صلوات مهمونم‌ کنی...مرسی😁🤠❤
آزاد هم باشه مشکلی نیس فقط امسال

احتمال خیلییی کمه پیش زمینه هم که نداری ‌‌‌‌‌...

بهار هستم _ هیپاتیا رو هم خیلی دوست دارم🥰 نی نی یار اگه خواستی لغو کاربری کنی لطفا قبلش اطلاع بده دیگه تکرار نمیکنم ( سیم ندارم دیگه 😁 ) 
2050
بنظرت من چی؟ پایه ام قویه  بعضی از درسارو حدودا یه دور خوندم ولی هنوز نتونستم کامل یه دورو جم ...

والا من مشاور کنکور نیستم ولی خواستن و تلاش کردن توانستن است😉👌🏻

من واسه معلمی میخونم ولی نمیدونم‌چرا تازگیا کل اراده و انگیزمو از دست دادم 🤦‍♀️

یه جا خوندم؛

《بیا نجنگیده نبازیم》کوتاهه......ولی،

خیلی به دلم نشست.

جمله ای که باعث شد، بخوام یک سال دیگه برای کنکور بخونم!

آخرش قشنگه یه کوچولو استراحت کن و بعد سفت و سخت شروع کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت کنکوری هستم   سال اول کم آوردم و تلاش نکردم   حال دلم خوب نیست   کنکور سخت نیست، دوست عزیزم از همین الان شروع کن........... هدف: دبیری   قول میدم مهر‌ماه ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام
والا من مشاور کنکور نیستم ولی خواستن و تلاش کردن توانستن است😉👌🏻

همین امیدواری دادن و انگیزه دادن خودس از مشاوری خیلی بهتره😂

یه جا خوندم؛ 《بیا نجنگیده نبازیم》کوتاهه......ولی، خیلی به دلم نشست. جمله ای که باعث شد، بخوام یک ...

چه جمله خوبیه😍

من تقریبا میخونم مثلا یه روز ۶ ساعت میخونم یه روز ۳ ساعت ولی میبینی دو روز اصلا کتابو باز نکردم این اذیتم میکنه 

ولی از امروز دیگه جدی جدی شروع میکنم به امیدخدا

دیپلمم نظام جدیده ولی نمبتونم دیگه پشت کنکور بمونم

تلاشت رو بکن 

یه خانمی بود با ۳۲ سال سن کنکور ۱۴۰۰ پزشکی آورد الان هم سهمیه پزشکی رو ۳ هزارتا افزایش دادن اکثرا هم به خاطر فشار های مدرسه و حضوری بودنش نمیتونن درست درس بخونن الان شانس با پشت کنکوری هاست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تلاشت رو بکن  یه خانمی بود با ۳۲ سال سن کنکور ۱۴۰۰ پزشکی آورد الان هم سهمیه پزشکی رو ۳ هزارتا ...

مرسی عزیزم من اصن انرژی منفی هارو دریافت نمیکنم😅

چون پارسال همبن موقع ها پشت موندم ایشاالله دو تایی به اهدافمون برسیم🙂

🙃🙃🙃
چه جمله خوبیه😍 من تقریبا میخونم مثلا یه روز ۶ ساعت میخونم یه روز ۳ ساعت ولی میبینی دو روز اصلا کتا ...

منم این دوماه دست و پا شکسته میخوندم یک هفته است  این جمله رو بزرگ نوشتم چسبوندم روی دیوار دارم سفت و سخت میخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718