2737
2739
عنوان

میتونم حموم برم؟

344 بازدید | 25 پست

من کیست دارم که بزرگم هست 

دارو میخورم قرص جلوگیری

عادت ماهانه هم هستم ۳ روزعه

میخام برم حموم مشکلی نداره؟

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر کستتم در نظر نگیریم تایم پریودی زمان مناسبی برای حمام رفتن نیست

اخه قرص جلوگیری خوردم خونریزی ندارم در حد لکه

قرصم قوی بود

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
2738
ولی اگه کیستت شرایط خوبی نداشت دکتر به دارو اکتفا نمیکرد پس حتما یه کیست سادس در مورد اون نگرانی ندا ...

کیستم بزرگه فکر کنم ۷ سانت 

دوتا دکتر رفتم یکی گفت عمل دومی دارو داد

من نمیدونستم کیست دارم وقتی پیچ خورد سونو دادم فهمیدم

امروزم به دکتر دیگه میخام برم معلوم میشه عمل کنم یا نه ۵۰ ۵۰ هست واسه همین میترسم 

از اونطرف هم موهام چربه افتحضا شاید برم بیمارستان کی حموم برم اسیر شدم🤕

ببین من دو تا کیست داشتم که یکیش پاره شده بود و خونریزی داخلی داشتم یکیشم نزدیک هشت سانت بود دکترم تشخیص جراحی فوری داد و من تو اون شرایط قبل بیمارستان اومدم خونه دوش گرفتم پس نگران نباش

کیستم بزرگه فکر کنم ۷ سانت  دوتا دکتر رفتم یکی گفت عمل دومی دارو داد من نمیدونستم کیست دارم و ...

منم کیست هفت سانتی داشتم با hdرفع شد خداروشکر نگران نباش

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
2706