2703
2553

سلام وقت همگی بخیر من یه جفت مرغ عشق دارم زیاد باهم ددعوا میکنن امروز صب دیگ ماده یجوری پای نره رو گرفت که خون اومد منم کلی گریه کردمممم😭😭😭الان قفساشونو جدا کردم واسش ویتامین میوه اینا گذاشتم اما چون اهلی نیست نمیتونم بگیرم دستم و پاش پماد بمالم الانم سرشو چرخونده گذاشته پشتش انگار نمیدونم میخوابه  یادچی  توروخدا هرکی چیزی میدونه راهنماییم کنه چجوری پاشو ضد عفونی اینا کنم الان البته خون بند اومده و اینک قفساشو جدا کردم نمیرن؟؟؟؟!!!

لابد نره خیانت کرده بهش😂 عزیزم جفت هم بودن از اول یا جدا جدا گرفتیشون؟

والا اولا نه ولی بعدا جفت شدن ۳بار تخم گذاشتن که دوبارش جوجه اوردن بعد جوجم رم کشتن😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم چشونه نره میخاد جفت گیری کنه ماده نمیزاره چون ماده امادگی برا تخم گذاشتن نداره در نتیجه اینطوری

میکنن

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
2456
والا اولا نه ولی بعدا جفت شدن ۳بار تخم گذاشتن که دوبارش جوجه اوردن بعد جوجم رم کشتن😢

مثل مرغ عشقای ما سه بار بچهاشونو کشتن یه شبش تا دوتا هفت تا بچه  نمیدونم چرا اینقدر ظالم وپستن یه دفع مثل سگ هار بچهاشونو میکشن😞😞

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
میدونم چشونه نره میخاد جفت گیری کنه ماده نمیزاره چون ماده امادگی برا تخم گذاشتن نداره در نتیجه اینطو ...

اینو میدونم بله خیلی ممنون ولی بازم گفتین از صب گریه میکنم فقط خدا خدا میکنم نمیره البت فعلا سرحاله اما پاشو نمیتونه درس بذاره