2237
2217

سلام وقت همگی بخیر من یه جفت مرغ عشق دارم زیاد باهم ددعوا میکنن امروز صب دیگ ماده یجوری پای نره رو گرفت که خون اومد منم کلی گریه کردمممم😭😭😭الان قفساشونو جدا کردم واسش ویتامین میوه اینا گذاشتم اما چون اهلی نیست نمیتونم بگیرم دستم و پاش پماد بمالم الانم سرشو چرخونده گذاشته پشتش انگار نمیدونم میخوابه  یادچی  توروخدا هرکی چیزی میدونه راهنماییم کنه چجوری پاشو ضد عفونی اینا کنم الان البته خون بند اومده و اینک قفساشو جدا کردم نمیرن؟؟؟؟!!!

لابد نره خیانت کرده بهش😂 عزیزم جفت هم بودن از اول یا جدا جدا گرفتیشون؟

والا اولا نه ولی بعدا جفت شدن ۳بار تخم گذاشتن که دوبارش جوجه اوردن بعد جوجم رم کشتن😢

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

والا اولا نه ولی بعدا جفت شدن ۳بار تخم گذاشتن که دوبارش جوجه اوردن بعد جوجم رم کشتن😢

مثل مرغ عشقای ما سه بار بچهاشونو کشتن یه شبش تا دوتا هفت تا بچه  نمیدونم چرا اینقدر ظالم وپستن یه دفع مثل سگ هار بچهاشونو میکشن😞😞

2233
میدونم چشونه نره میخاد جفت گیری کنه ماده نمیزاره چون ماده امادگی برا تخم گذاشتن نداره در نتیجه اینطو ...

اینو میدونم بله خیلی ممنون ولی بازم گفتین از صب گریه میکنم فقط خدا خدا میکنم نمیره البت فعلا سرحاله اما پاشو نمیتونه درس بذاره