2204
2217
عنوان

شما را به دیدنش دعوت میکنم

355 بازدید | 58 پست

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

این چیست بانو؟؟

این یه قانونه..!  نَکُشی....کُشته میشی...!  حالا انتخاب باخودته....!!     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐   
2215
2050
کیک لواشکیه عزیزم 

اوه😋😋دلم خاست

این یه قانونه..!  نَکُشی....کُشته میشی...!  حالا انتخاب باخودته....!!     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐   
من ک باردار نیستم دلم خواست ابجی این چ کاری بود😅🥺

😅😅😅😅

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
اوهوم کیک لواشکی

الان من با دلم چه کنم   

7 کیلو کم کردم   . دوره تثبیت شروع شد . کم  بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2051