2733
2739
عنوان

شما اگ واقعا خدایی

154 بازدید | 21 پست

مادرشوهرتون همش بگه بچه پسرم مال منه

ب همه بگه نوه ام مادرشو نمیخااد باباشو میخاد

حالا بچه من ۷ ماهشه

بگه این لباسا چیه تنش میکنی اون لباسه فلان پسرم خرید تنش کن یعنی خریدای ما قشنگه ن تو

بخدا مغزمو میخورن از وقتی میان میگن بچت باباشو میخاد

جلو همه میگن جلو من ب بقیه زنگ میزنن میگن بچه پسرم بغل مادرش ک نمیره بعل باباش میره حالا شوهر من فقط شبا هست

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

جالب اینه دخترم تو بغل هرکسی باشه هی نگا من میکنه بهونمو میگیره

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رابطه تو کم کن باهاش

این آدم خیلی سَمیه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
رابطه تو کم کن باهاش این آدم خیلی سَمیه

من اصلا نمیرم اونا منو ول نمیکنن

2738

مادرشوهرم، عروس ابجیش بچشو میذاره پیش ابجیه و میره بیرون. نوزاد شیرخشکیه. 

بعد یه سری مامانشو دیده بود ذوق کرده بود. مادرشوهرم گفته بود ای نامرد اینکه برای تو مادری هم نمیکنه انقد براش ذوق میکنی. عروسه انقد بهش برخورده بود. 

مادرشوهرم میگف من که چیزی نگفتم انقد داستان درست کرده. 

مادرشوهرم فک کرده همه مث منن🤣🤣🤣

نده 

بچسب زندیگیتون رو سفت و سخت 

رو نده بهش 

احترامش نگه دار اما دیدی داره پاش فراتر از حدش می ذاره رفت و آمد رو به صفر برسون 

نذار بچت وابسته اونا بشه که گرون واست تموم می شه 

سعی کن با سیاست همسرت به طرف خودت بکشونی 

حق و حقوقتم نرم نرمک بگیر 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
من اصلا نمیرم اونا منو ول نمیکنن

ول شون کن ، بذار هر چی دلش می خواد بگه

تو هم تاییدشون کن

اگه گفت بچه ی ماعه ، بگو باشه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بببن من بچه ندارم ولی مادرشوهرم دقیییقا همینارو میگه همیشه و من انگیزه ای ندارم. میگه بچه مال ماست نوه پسری مال ماست حق نداری جایی ببری اسمشو ما انتخاب میکنیم سیسمونی کامل باشه و..... تو چیکار میکنی. پیر شدم از کاراشون

نده  بچسب زندیگیتون رو سفت و سخت  رو نده بهش  احترامش نگه دار اما دیدی داره پاش فر ...

من خونم ی شهر دیگس با اونا ی چهل دیقه فاصله دارم من شاید دوماهی یبار برم اما اونا خیلی میان

2706