2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدترین جا یا بهترین جا هم برید اگه تشخیص بر این شد که به درد هم نمیخورید باید قبول کنید چون گاهی عشق و علاقه باعث میشه عقل کار نکنه و نقاط ضعف طرف برات مهم نباشه وهمین نقاط ضعف وقتی زیر یه سقف رفتین مشکل ساز میشه..پس چندجا برو مشاوره اگه گفتن خوب نیست قبول کن اکرم گفت به درد هم می‌خورید که مبارک باشه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2720
وا حالتون خوبه ..میرید مشاوره که بگه بدرد میخوره یا نه دیگه  تست ام بی تی ای میگیره و از اهداف ...

چقدر زیاد کار انجام میدن

😂 ن واقعا خوب نیستم

اولین کسیه ک اخلاق و رفتارش خوشم اومده

اتفاقا یکی از سوالاتش از جفتتون اینه که اگه من بگم به درد هم نمی‌خورید بازم باهم ازدواج می‌کنید یا نه

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...
2714
وقت ازدواجتون نیست شما درکل 

از چه لحاظ؟ چرا؟ سنشون که مناسبه

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  
 از چه لحاظ؟ چرا؟ سنشون که مناسبه

برای ازدواج کردن سن ملاک نیست ...اینکه فکر کنید دختر بالای ۲۵ مثلا سن ازدواجش هست کاملا غلطه ..یا کمتر یا بیشتر ..بحث بلوغ عاطفی و فکری و هزاران فاکتور دیگه هست نه سن ...خیلی ها در ۵۰ سالگیم مناسب ازدواج نیستن ..اما در مورد استارتر دلیل اینکه میگم وقتش نیست اینه که وقتی یک دختر میگه اولین نفری هست که خوشم اومده و ترس دارن از اینکه مشاور نگه نه بدرد نمی‌خورید...یعنی حس عاطفیشون بر عقلانیشون غلبه داره و این واسه ازدواج یعنی سم خالص