2703
2553
خونه مادرم مهمون بودیم نصفه شب دخترم از خواب پا می شه شروع می کنه به بازی کردن چون من بی خواب شده بودم نتونستم نگهش دارم اون وقت بچه چهار دست و پا میره طرف مامانم و خودش پرت می کنه رو سینه مامانم
یه دفعه مامانم از خواب میپره می بینه حالش خیلی بده بابامو بیدار می کنه میگه سینه ام درد می کنه دستهام بی حسه ،ما هم که می بینیم حالش بده اونو میرسونیم بیمارستان که وقتی دکترها میریزن سرش مادرم بیهوش می شه و اونها سریع وارد عمل می شن و جون مادرم رو که سکته شدید قلبی کرده بوده نجات می دن در حالی که همون دکترها از مامانم قطع امید کرده بودن ولی به خواست خدا رگ های قلبی مادرم باز می شه و اون دوباره به زندگی برمی گرده...
دکترها میگن اگه اون شب از خواب نمی پرید بیهوش می شد و از شدت سکته تو خواب فوت می شد
خداوند وسیله نجات مادرم رو دخترم کرده بود
و من میگم عزیزم شیری که بهت دادم حلالت باشه که مادرت رو از بی مادری نجات دادی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
به که چه خدای دانا و توانایی داریم

دخترت فرشته کوچک نجات مادرت بوده

همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2706