2410
2553
عنوان

دخترم جون مادرم رو از مرگ حتمی نجات داد...

| مشاهده متن کامل بحث + 3676 بازدید | 39 پست
نکنه وقتی دخترتون پریده رو مادرتون که خواب بوده یه شوک به مادرتون وارد شده باشه و قلبشون گرفته باشه
اما هر طوری که بوده الان خدارو هزار بار شکر که سایه مادرتون بالای سرتونه ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آخخخخخخخخخخخخی مو به تنم سیخ شد
خدا جفتشون رو برات نگه داره
30 هزار دینار طلا،رقمی بود که یزید به هر نفر اهل خواص کوفه داد ودینشان را خرید! هر دینار چهارو نیم گرم،هر گرم طلا 98 هزار تومان.به پول امروز نزدیک به 13 میلیارد و 230 میلیون تومان اگر در آن زمان بودیم یار حسین می ماندیم؟
نه از پرش دخترم دچار ناراحتی نشده بوده بلکه رگ یا رگهای قلبش گرفته بودن از چربی یا لخته...
ما هم اولش فکر میکردیم بچه باعث ناراحتیش شده ولی دکترها گفته بودن اون بچه جونش رو نجات داده و قبل از بی هوشی رسیده بوده بیمارستان وگرنه تو خواب میرفت اون دنیا
2714
خدا را شکر
حالا باید خوشحال باشید دیگه استرس وای قرار بود چی بشه را نداشته باشید
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
سلام لی لی جون
خدا رو صد هزار مرتبه شکر عزیزم
من مادرم رو همینجوری تو خواب از دست دادم ... همش می گم کاش شبش اونجا می خوابیدم... منی که تمام هفته خونه مادرم بودم همون شب رفتم خونه خودم ... و اون اتفاق افتاد ... کاش یکی به مادرم شک وارد می کرد ...

مصلحت خداوند رو ما نمی دونیم عزیزم
بازم خدا رو شکر که مادرت رو براتون نگه داشته
خیلی مراقب مادرتون باشین
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
2706