2726
عنوان

تک فرزندا بیاین

148 بازدید | 13 پست

ماهایی که خواهر یا برادر داریم ازمون بپرسن صد در صد میگیم تنهایی خوب نیست چون بالاخره محبت دیدیم از هم 

ولی شماهایی که تک فرزند بودین کم بودی حس کردین تو زندگیتون؟

ثلتون می خواست خواهر یا برادر داشته باشین؟

گاهی وقتها دلم میخواست داشته باشم برای رفت و آمد ولی الان دیگه نه .من خیلی راضیم ازش

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها نبودیم من خودم کلی دوست داشتم

منم الان با فامیلای شوهرو دوستام دوستای خانوادگی مون سرگرمم 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2728
تنها نبودیم من خودم کلی دوست داشتم

اره به نظرم همین طوره 

من دو تا داداش دارم یکیش یک سال ازم کوچیکتره به خاطر همین رابطمون خیلی خوبه همیشه دوست داشتم پشت هم بچه بیارم تا بچه هام اینطوری باشن چون خودمم چشیده بودم ولی کسی که نچشیده این حس و حتما مثل من فکر نمی کنه

منم الان با فامیلای شوهرو دوستام دوستای خانوادگی مون سرگرمم 

الان که من متاهلم باز دوست زیاد دارم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

هرگز ..اولا تنهایی مطلقا ربطی به وجود یک آدم دیگه نداره 

من هیچوقت حس نکردم که تنهام یا کاش خواهر و برادر داشتم ..شرایط زندگیمم همیشه جلوتر از هم سن و سالام بوده شاید واسه همین 

من خواهر برادر دارم ولی خیلی مدته برادرم باهام قهره به یه دلیلی و خیلی ناراحتم   دوست دارم  تک فرزند می بودم خیلی  دوسشون دارم ولی  اینجوری لااقل  احساس بدی نداشتم و ای احساس نمیکردم که ازم متنفره💔

الان که من متاهلم باز دوست زیاد دارم

منم .شاید همین تک بودنه باعث شد انقد روابط اجتماعی خوبی داشته باشم

الان یه پسر دارم  میخام اونم تک فرزند بمونه 

خودشم راضیه

منم .شاید همین تک بودنه باعث شد انقد روابط اجتماعی خوبی داشته باشم الان یه پسر دارم  میخام اون ...

خوبه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

واقعاً احساس خاصی نداشتم ، گاهی دوست داشتم برادر داشتم،  ولی الآن زیاد به این مسئله اهمیت نمیدم ، الآن هم به هیچ عنوان قبول نمی کنم که با این همه اختلاف سن ، خواهر یا برادری داشته باشم 

البته من معتقدم که خانواده ما شرایطشُ  نداره که دوباره فرزندی در این بستر به دنیا بیاد 

ولی ای کاش همه دست از سوال پرسیدن در مورد این موضوع یا پیشنهاد فرزند آوری بر می داشتن 

واقعاً احساس خاصی نداشتم ، گاهی دوست داشتم برادر داشتم،  ولی الآن زیاد به این مسئله اهمیت نمیدم ...

نه من اصلا موافق تک فرزندی هستم 

واسه همین پرسیدم 

یه دختر دارم

وقراره همین یه دونه باشه 

هر چی که بتونم برا همین دخترم فراهم می کنم

اگه به حس مادری باشه که تجربش کردم و تموم

یه انسان به این دنیا اوردم به خواست خودم و وضیفه دارم چیزی براش کم نزارم 

فکر نمی کنم بیشتر از این توان داشته باشم

هنوز خودم جوونم و دوست دارم زندگی کنم

نه من اصلا موافق تک فرزندی هستم  واسه همین پرسیدم  یه دختر دارم وقراره همین یه دونه باش ...

منظر من این بود که اقدام مدام سوال می کنن که دیگه بچه نمیارید ؟ حالا دوباره اقدام کنین ، یکی کمه و ...

تک فرزندیُ پیشنهاد نمی کنم ، ولی به هر حال صلاح زندگی شما را خود شما تعیین می کنید.