2703
2553
عنوان

شما هم مثل من هستید؟

270 بازدید | 25 پست

چند وقته زانوها و استخوان هام درد شدید داشت

الان تو نوبت دکترم

الان درد ندارم   یعنی به محض اینکه پامو بذارم دکتر خوب میشه انگار

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

و جالب اینه

برسی خونه بازم شروع میشه   

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
و جالب اینه برسی خونه بازم شروع میشه    

دقیقا   

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2714
عین من فقط پول ویزیت باید بدیم🤔 تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد❤❤❤

من تنم هر روز دست طبیبانه  بخدا هر روز یه درد به جونمه

من مامانم دکتر بره بیاد خوب میشه بدون مثرف دارو.بابام همیشه سربه سرش میزاره میگه مهم دست دکتر بوده ک ...

یه بار زمان مدرسه سرما خورده بودم شدید بعد اون روزش مدرسه نرفتم حالم خیلی بد بود.

بعد شبش رفتیم دکتر که هم دارو اینا بده هم یه گواهی بده که غیبت اون روزم تو مدرسه رو توجیه کنه.

ببین یعنی بگم همه علائمی که داشتم از بین رفت باور میکنی؟😂😑

با اون وضع گواهی هم میخواستم.

2706