2204
2217
عنوان

شما هم مثل من هستید؟

266 بازدید | 25 پست

چند وقته زانوها و استخوان هام درد شدید داشت

الان تو نوبت دکترم

الان درد ندارم   یعنی به محض اینکه پامو بذارم دکتر خوب میشه انگار

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

و جالب اینه

برسی خونه بازم شروع میشه   

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
و جالب اینه برسی خونه بازم شروع میشه    

دقیقا   

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2050
عین من فقط پول ویزیت باید بدیم🤔 تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد❤❤❤

من تنم هر روز دست طبیبانه  بخدا هر روز یه درد به جونمه

من مامانم دکتر بره بیاد خوب میشه بدون مثرف دارو.بابام همیشه سربه سرش میزاره میگه مهم دست دکتر بوده ک ...

یه بار زمان مدرسه سرما خورده بودم شدید بعد اون روزش مدرسه نرفتم حالم خیلی بد بود.

بعد شبش رفتیم دکتر که هم دارو اینا بده هم یه گواهی بده که غیبت اون روزم تو مدرسه رو توجیه کنه.

ببین یعنی بگم همه علائمی که داشتم از بین رفت باور میکنی؟😂😑

با اون وضع گواهی هم میخواستم.

یه بار زمان مدرسه سرما خورده بودم شدید بعد اون روزش مدرسه نرفتم حالم خیلی بد بود. بعد شبش رفتیم دکت ...

خودمم به همین درد مبتلام 

چند وقت بود از زانو درد نمیتونستم پامو خیلی خم کنم الان ریلکس پامو انداختم رو اون پام مشکلی هم ندارم 

اره  من دیروز از  بدن درد و سردرد رو به موت بودم تبم داشتم
منتها چون شب بود گفتم امروز صبح برم دکتر
الان حالم خوبه 😶 هیچ علائمی ندارم  

‏در درون من خری‌ست در جستجوی تمامی گِل‌های دنیا برای گیر کردن! 😶           میشه واسه ی سلامتی مامان و بابام صلوات بفرستی؟  بهم بگو منم برات میفرستم 😍   من هیچ کسی رو ندارم واسه درد و دل  پس وقتی اومدم و از غمام گفتم یعنی گلومو گرفته و نمیتونم هضمش کنم 🥺. هر وقت حس کردی لازم داری با کسی حرف بزنی ولی هیچ کس نیست به حرفات گوش بده یادت باشه ، من هستم  یا درخواست دوستی بهم بده یا تاپیک بزن و تگم کن  یا بیا تو تاپیک خودم ;قول میدم بیام و یه گوش باشم واسه شنیدن حرفات و غمات . 😍 ارزوم واسه ی همه ی نی نی سایتیا یه خنده ی از ته دل از سر خوشی و شادیه ، اگه دوست داری مامان بشی و نمیشه دعا میکنم  خدا بغلتو زود زود پر کنه با هدیه اش، اگه کنکور داری و اینده ات بهش بستگی داره دعا میکنم به اون چیزی که لایقشین برسین ، اگه با خانواده ی خودتون یا  همسرتون مشکل دارین ارزو میکنم مشکلات حل بشه و همون اتفاقی که دلتون میخواد البته اگه به صلاحتون باشه بیوفته . اگه به عشقتون نرسیدین بازم دعا میکنم اگر لایق هم هستین و مناسب هم و رسیدنتون به صلاحتون باشه بهم برسین ، جیبتون پر پول ،فکرتون باز و مثبت  ، دستتون همیشه بخیر باشه. الهی امین 🤲🏻  دیگه فکر کنم گفتینیارو گفتم حوصلتونم سر بردم . اگه چیزی مد نظرتون بود یاد اوری کنید اضافه کنم 😂.   یادتون باشه قبل از اومدن به این دنیا ،  شما این زندگی رو پذیرفتین ،شاید یه معجزه دارین تو زندگیتون که با دیدن اون زندگی زمینی رو قبول کردین ; معجزه اتونو پیدا کنین اگه پیداش نکردین   .    😍  دوستون دارم 😍                  💫میان ستاره ای 💫
اره  من دیروز از  بدن درد و سردرد رو به موت بودم تبم داشتم منتها چون شب بود گفتم امروز صب ...

خدا رو شکررررر

اره  من دیروز از  بدن درد و سردرد رو به موت بودم تبم داشتم منتها چون شب بود گفتم امروز صب ...

اگه خدایی نکرده کرونا باشه شبا عود میکنه

من نیز به این مرض گرفتارم💔😂

سلام دوست عزیز اگه نظری مخالف  در مورد پستم ریپلای کن ولی به خاطر اسم کاربریم با من مخالفت نکن چون تهش خودت اعتراف میکنی دیدم که میگم😉🤫هر کسی اعتقادات خودشو داره مطمئن باش به این باور رسیدم که دوسش دارم کیو میگم؟ رهبرم مقام معظم دلبری💚رو میگم جاانم 😊😜😂.... دوست من نگو وای این چادریه عاشق رهبره آدم خشکیع نعععع من یه دختر پایه ام اینو بارها شنیدم البته تو راه درست ان شاء الله 😎💚.... نگو وای این کودک همسره چون از زندگی آدما خبر نداری همه اون کودک همسرا عشق لباس عروس نبودن درسته بچه بودن مناسب ازدواج نبودن ولی چاره ای نداشتن جز رفتن از خونه ای که به قول حنیف سر نخواستنش دعواست...🍃🌼خوب دیگه گل دیگه حرفی ندارم یاعلی... بعد چند وقت امشب به نتیجه رسیدم که یه چیزی جامونده هنوزم حرف دارم حرف من با اون دسته از کاربرا هست که خیلی راحت دل میشکونن یه درصد فکر کنید پشت و اون گوشی یه انسان نشسته و دل داره دلشو بشکنی خدا جوابت میده میگن دل شکستن تاوان داره... پس برا خودمون تاوان درست نکنیم... از چندتا از کاربرا دلم شکست و نمیگذرم ازشون خدا خودش تاوانشو میگیره من به عدالت خدام ایمان دارم... ☺️♥️💔
2051