2204
2217

بیایین بگین همتون

نیاز دارم

و  دوس دارم بدونم چی هست تواخلاقای شوهراتون که بشــــــــدت حال خرابتون کنه

و بعد  تودلتون گفته باشین ااااای  کاش اصلا ازدواج نمیکردم.

همۀ رنگ‌دانه ‌هایِ زندگی‌ام بنفشِ‌کبود است؛ از تزریقِ ‌خیالِ‌تو ......

نیاز داری ک اخلاق بد شوهر مردمو بدونی😐

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

بددله

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

شوهرم نه ولی کسی ک دوسش دارم(دوست نیستیما همکاریم)

خیلییی مغرورهههههه خییییلییییییی اصلا از احساساتش صحبت نمیکنه من خودم میدونم میخواد بیاد خواستگاریم ولی پول نداره اما هبچی نمیگه منم از کارم انصراف دادم😑😑😑😑

2238

بددهن و دهن بین هر چی خواهرو مادرش میگن قبول میکنه

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
2233

حواس پرته همه چیزشومن یادآوری میکنم

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم حرف خصوصی هم باکسی ندارم😑حتی شمادوست عزیز🚫آذربایجان مارالیام🙌
این تاپیک عزیزم کلش انرژی منفیه کاش نمیزدی

میخوام بدونم شخصی هس مث من 

چن کلمه باهاش بحرفم.

هرکسی همدرد نمیشه و نمیتونه درک کنه ادمو...

مگر کسی ک توشرایط مشابهه

همۀ رنگ‌دانه ‌هایِ زندگی‌ام بنفشِ‌کبود است؛ از تزریقِ ‌خیالِ‌تو ......
2241