2237
2217
عنوان

بیاید عکسای بینیم از گچ تا الان

1289 بازدید | 86 پست

دوماهه عمل کردم صبور باشید کلا میخام یه جا عکسارو بزارم تا آپلود کنم یکم طول میکشه از روز عمل تا الان ک شده دوماه

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

خون و خونریزی نباشع فق م میترسم

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215
من فقط از چسب زدن و بعدش دارم😂

از باشگاه پرواز چ خبر عزیزم الان۳،۴سالی هست سرنزدم دلم برا کاپیتان تنگه😅

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2050

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
خون و خونریزی نباشع فق م میترسم

نه اصلا نداشتم خونریزی 

2239

مبارکه  عطرهای خوشبو باهاش بو کنی 🥰

‏در درون من خری‌ست در جستجوی تمامی گِل‌های دنیا برای گیر کردن! 😶           میشه واسه ی سلامتی مامان و بابام صلوات بفرستی؟  بهم بگو منم برات میفرستم 😍   من هیچ کسی رو ندارم واسه درد و دل  پس وقتی اومدم و از غمام گفتم یعنی گلومو گرفته و نمیتونم هضمش کنم 🥺. هر وقت حس کردی لازم داری با کسی حرف بزنی ولی هیچ کس نیست به حرفات گوش بده یادت باشه ، من هستم  یا درخواست دوستی بهم بده یا تاپیک بزن و تگم کن  یا بیا تو تاپیک خودم ;قول میدم بیام و یه گوش باشم واسه شنیدن حرفات و غمات . 😍 ارزوم واسه ی همه ی نی نی سایتیا یه خنده ی از ته دل از سر خوشی و شادیه ، اگه دوست داری مامان بشی و نمیشه دعا میکنم  خدا بغلتو زود زود پر کنه با هدیه اش، اگه کنکور داری و اینده ات بهش بستگی داره دعا میکنم به اون چیزی که لایقشین برسین ، اگه با خانواده ی خودتون یا  همسرتون مشکل دارین ارزو میکنم مشکلات حل بشه و همون اتفاقی که دلتون میخواد البته اگه به صلاحتون باشه بیوفته . اگه به عشقتون نرسیدین بازم دعا میکنم اگر لایق هم هستین و مناسب هم و رسیدنتون به صلاحتون باشه بهم برسین ، جیبتون پر پول ،فکرتون باز و مثبت  ، دستتون همیشه بخیر باشه. الهی امین 🤲🏻  دیگه فکر کنم گفتینیارو گفتم حوصلتونم سر بردم . اگه چیزی مد نظرتون بود یاد اوری کنید اضافه کنم 😂.   یادتون باشه قبل از اومدن به این دنیا ،  شما این زندگی رو پذیرفتین ،شاید یه معجزه دارین تو زندگیتون که با دیدن اون زندگی زمینی رو قبول کردین ; معجزه اتونو پیدا کنین اگه پیداش نکردین   .    😍  دوستون دارم 😍                  💫میان ستاره ای 💫
2241