2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چراااا...البته معمولاآدم چیزی روکه مال خودشه دوست نداره

هوا بشدت آلوده، مراکز تفریحی در حد صفر، مراکز خرید جالبی نداره،کلا وقتی ادم میره بیرون انگار یه غبار غم و دلتنگی کل شهر رو گرفته البته جمله ی آخر فقط حس درونیم بود....

من چند سال یه شهر نزدیک سمنان بودم

بدون اغراق بگم بنظرم این که شونزده سال رییس جمهورامون از این استان بودن خیلی خیلی به توسعه اونجا کمک کرده

من خیلی اهل سفرم، از این نظر موقعیت سمنان فوق العاده بود، شمال، مشهد، تهران، اصفهان همشون دسترسیای خوبی دارن، و البته ییلاق های خوب خود استان

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
من چند سال یه شهر نزدیک سمنان بودم بدون اغراق بگم بنظرم این که شونزده سال رییس جمهورامون از این ...

امکانات پزشکیش چطوره..من بچموبایدکاردرمانی ببرم کاردرمانی خوب داره؟

میدونم که یه بیمارستان فوق تخصصی اطفال داره، ولی کلا از این نظر اطلاعات زیادی ندارم

میتونید با بیمارستان امیرالمومنین تماس بگیرید و بپرسید

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

بله من سمنانی هستم از نظر کادر درمانی فوق العاده عالی هستن و مطب های خصوصی زیادی هست و بیشتر دکترا فوق تخصصن برای زندگی هم بخواید بیایید خیلی عالیه از نظر امنیت سمنان ب نظرم شهر خوبیه از نظر آب و هوایی درسته خشکه ولی آلوده نیست 

کچی کوردم😍