2204
2217

چرا انقدر ازشون بد میوین و بدتون میاد

بابا فک کنین مادر خواهر خودتونن همه جی حل میشه به خدا 

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

دوتا عن عن واقعییی😏😏😏😏😏😏😏

ریپلای توهین و مخالف ممنوع برا خودم گفتم دیگ فوضول خواهرشوهر مادرشوهر من ک نیستی با من مخالفی برو ننه شوهرت و ابجیش بزار رو سرت حلوا حلوا کن والااا😂😂😂

لطفاا اگه با نظرم مخالفی رد شو فقط حوصله بحث ندارم😐❤

گلی از گلهای بهشت 🤪😝

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *در کمال ادب و احترام بنا به دلایل شخصی ، درخواست دوستی رو نمی پذیرم*زمان ! ای دزدی که همه چیزهای شیرین را از آن خود می کنی ! این را نیز به فهرست خود اضافه کن ؛ "او" روزی به من گفت : "دوستت دارم..."
2050
خودت داداش نداری یا مامانت برادر نداره؟ این سوالا چیه اخه

بچه ها من مجردم 

آخه از بس بد این دوتا رو گفتن 

میخواستم بدونم 😂🌻🌻

🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌷🥀💐🍂                                     ❤️🧡💛💚💙💜
بچه ها من مجردم  آخه از بس بد این دوتا رو گفتن  میخواستم بدونم 😂🌻🌻

دو بانوی عزیز و گرانقدر . دو فرشته بی بال. دو محبوب همسر .  

7 کیلو کم کردم   . دوره تثبیت شروع شد . کم  بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
چقد بیکارین امثال شما فکرتون فقط درگیر خونواده شوهره 

واااااااا 

دیگه جزی از خانواده محسوب میشن 

من مجردم 

این سوال همین جوری پرسیدم قصد بدی نداشتم😁😁

🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌷🥀💐🍂                                     ❤️🧡💛💚💙💜
2051