2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه برای این اختراع شد که انجامش بدن پس باید اشتباه کنی 

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2456
هزااااران لایک بی ریا ودرست بود واقعا حرفی که گفتی بهترین جمله اس😁😁😁

😂😂😂😂😂

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
شام درست نکن میریم بیرون😍😂

ای جانم😍😂گمونم انقده سخته  شام درست کردن نه؟😕😂خسته کنندس ب نظرم😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2714

غرق دریایم و ما را موج دریا میکشد ...

آدما یوقتایی چیزایی رو از دست میدن که هیچوقت نداشتن

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
ای جانم😍😂گمونم انقده سخته  شام درست کردن نه؟😕😂خسته کنندس ب نظرم😂

خیلی 😂😁ناهار خوردی باید ب فکر شام باشی شام خوردی باید ب فکر ناهار باشی 

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد

دوست دارم بدون تو نمیتونم هیشکی برام تو نمیشه عاشقتم دیونه.با اینکه همش دروغ بود اما قشنگ بود و براحتی و بدون هیچ دغدغه ای رفت

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
خیلی 😂😁ناهار خوردی باید ب فکر شام باشی شام خوردی باید ب فکر ناهار باشی 

وایی ارهه😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵