2237
2217

ازون دوسِت دارمای واقعی شنیدم  

کاربری دوم  شامپو تخم مرغیتونم  فن خلسه ام😍من برای همه پیام دارم،یه پیام دارم برای دروغ گوهای نینی سایت:کیییی از پشت لباساتو مییبندههه؟😂یه پیام دارم برای اقایون نینی سایت:چند ماهشه که اومدی اینجا؟  یه پیام دارم برای خانواده ی عزیزم،لطفا خواهشا شبا نیاین بالا سر من که مثلا محبت کنین پتو بکشین روم زهر ترک میشم  هنوز داری میخونی؟ دمت گرم،حالا ببین،یه پیام دارم برای تویی که اینو میخونی،ادامشم بخون  👌🏻حماسه های فراموش نشدنی نینیسایت:شوهرم ۵۰۰ میلیون حقوق میگیره،ماهی ۸۸ کیلو گوشت میخوریم،اقدس الویه،زنمو از خونه میندازم بیرون،پی پی بچم شله یا خوبه، پدر شوهرم هیزه،خواهر شوهرم گفت.... مادر شوهرم گفت....،و...    عاشق این اموجی ام  تبریک به تو ای هموطن که تا اینجا خوندی،این پشتکارو توی یه کار دیگه داشتی یه چیزی شده بودی برو دیگه چیزی برای خوندن اینجا نیست  

فکر کنم برای فیلم اسلیپی هالو بود ولی درست یادم نیست که بگم

https://harfeto.timefriend.net/16428841073959 تاپیک های روانشناسی💜،کتابخوانی❤️،تاریخ💛،فیلم🧡،تگم کنید مرسی دوستان🙏🏻من متخصص این چندتام💙

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

جدی تو زندگی رو اینقد جدی میگیری ؟ این فقط یه خوابه :) ...

از یه نفر شنیدم :)...

فقط 42 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهت پیشنهاد میکنم یه سر به سایت داداش رضا بزنی اتفاقای خوبی در انتظارته    یک عدد ۱۵ ساله هی نپرسید چند سالته    تیکر بارداری نیست 🤦‍♀️💔 من هنوز بچم خودم 😂😂 موفق باشید ❤
2240

تهمت نالایقی بر ما زدی رفتی قبول

در پی لایق برو ماهم تماشایش کنیم

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .
2238

گر تو با بدان بد کنی، پس فرق چیست

گفتم این آغاز پایان ندارد - عشق اگر عشق است آسان ندارد

گفتم از پاییز باید سفر کرد - گرچه دل تاب طوفان ندارد...

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
کاش آزمایش خونمون منفی میشد تا هیچوقت زن من نمیشدی تو.

😐

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

دور گردون گر دوروزی بر مراد ما نرفت.دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور.حافظ

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2239

اشتباه برای این اختراع شد که انجامش بدن پس باید اشتباه کنی 

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2241