2726
عنوان

به کجا چنین شتابان ،به نظر من فیلم های تلویزیونی باید تفکیک بشن

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 27 پست
شما ها هنوز تلوزیون نگاه می کنید!!!!    با اون فیلم های مزخرفشون!!!

دو دقیقه می ری پیش خانواده بشینی تلویزیون روشن می کنن  

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون اکثرا دنبال همین فیلم هان تهیه کننده هم ریسک نمیکنه که بخواد رو یه موضوع جدید که نمیدونه چقدر طرفدار داره سرمایه گذاری کنه ترجیح میده بر اساس فیلم های قبلی که فروش داشت یکی بسازه 😐

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)

عزیزم این وابستگی به جنس مخالف نیست.

این طبیعت انسان هست که محبت و عشق رو دوست داره و این موضوع با ازدواج تکمیل میشه.

تمام دوستت دارم گفتنهای پدر و مادر یه طرف برای همسر هم به طرف.

دوتا حس جداگانه هست که نیاز غریزی هرانسانه.

به زن و مرد بودنم ربطی نداره.

شما خیلی بد نوشتی.خواستی از قشر مونث دفاع کنی بدتر اومدی خرابش کردی.

جنس مذکر نیازش به حضور یه زن چه از لحاظ روحی چه جسمی خیلی بیشتره

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2728
تلویزیون ایزان واقعا محدوده  چرا سریالای امریکایی نمیبینی  انقدر هیجان داره ک پیش خودت م ...

تو همونا هم آخرش بهم می رسن 🙂🙄

فیلمای دیزنی رو ترجیح می دم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
حالا منظورت ب کدوم فیلم هس

همه سریال ها 

مخصوصاً شبکه دو 

یه سریال دیدم خیلی به دلم نشست واقعا تمام واقعیت‌های جامعه رو میگفت اونم همه چیز آنجاست بود

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

عزیزم مشکل اینجاس که اینا رو از بچگی به خورد ما میدن!

بعدم فقط فقط تلویزیون ما این نیستا

شما کارتون های والت دیزنی رو نگا همشون دختر های نقش اول هدف و پیشرفتی جز ازدواج و منجیی جز همسر (یه مرد)نداشتن!

عزیزم این وابستگی به جنس مخالف نیست. این طبیعت انسان هست که محبت و عشق رو دوست داره و این موضوع با ...

این یه نیازه اما محور اصلی زندگی نیست 😉😂☺️😄🤗

نباید به عنوان یه موفقیت یا... تلقی بشه 🙂