2204
2217

بچه رو وابسته جنس مخالف تربیت می کنید 

جوری که انگار اگر از طرف پس مخالف خواسته نشدن 

چیز بزرگی رو از دست دادن ☺️

اینقدر حرصم گرفت وقتی مادر دختره گفت وقتی دانشگاه قبول شدی شوهرت می دم 🙂

انگار یکی دستش گذاشت رو حلقم نتونستم نفس بکشم 

تا گوشی رو باز می کنی می بینی فیلم عاشقانه 

همش دلبری 

چرا زندگی رو بی شیله پیله بی مشکل به تصویر می کشید 

چرا فیلمی نمی سازید که عشق و عاشقی داخلش نباشه 

فیلمی که نشون بده آدما باید خودشون دوست داشته باشن 

برای حال خوبشون تلاش کنند 

به مرحله ای از خود شناسی برسن 

همش یه زندگی آرامانی که تهش دوتا عاشق بهم می رسن 😕😬

بابا بکشید بیرون 

به دخترا یاد ندادید که چطور بجنگند واسه زندگی و اهدافشون 

همش در حال به تصویر کشیدن این هستن که جنس دختر رو وابسته جنس مخالف نشون بدن 

بکشید بیرون تورو خدا

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

موافقم

کاربری دوم  شامپو تخم مرغیتونم  فن خلسه ام😍من برای همه پیام دارم،یه پیام دارم برای دروغ گوهای نینی سایت:کیییی از پشت لباساتو مییبندههه؟😂یه پیام دارم برای اقایون نینی سایت:چند ماهشه که اومدی اینجا؟  یه پیام دارم برای خانواده ی عزیزم،لطفا خواهشا شبا نیاین بالا سر من که مثلا محبت کنین پتو بکشین روم زهر ترک میشم  هنوز داری میخونی؟ دمت گرم،حالا ببین،یه پیام دارم برای تویی که اینو میخونی،ادامشم بخون  👌🏻حماسه های فراموش نشدنی نینیسایت:شوهرم ۵۰۰ میلیون حقوق میگیره،ماهی ۸۸ کیلو گوشت میخوریم،اقدس الویه،زنمو از خونه میندازم بیرون،پی پی بچم شله یا خوبه، پدر شوهرم هیزه،خواهر شوهرم گفت.... مادر شوهرم گفت....،و...    عاشق این اموجی ام  تبریک به تو ای هموطن که تا اینجا خوندی،این پشتکارو توی یه کار دیگه داشتی یه چیزی شده بودی برو دیگه چیزی برای خوندن اینجا نیست  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

سلیقه آدما متفاوته فیلم مناسب سلیقه شما هم هست تلویزیون هم نبین

ما تنها به دنیا می آییم، تنها زندگی می کنیم و تنها می میریمفقط عشق و دوستی های مان باعث توهم شده و لحظاتی گمان می کنیم تنها نیستیم
2215
2050

من که دوس دارم😐😂😂😂😂😂عاشقانه نباشه حال نمیده اصلا

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤

خیلی خیلی خیلی موافقم 👌 ولی کی به حرف ما گوش میده نه تلویزیون نه سینمای خانگی همشون از هم بدترن

تاپیک های روانشناسی💜،کتابخوانی❤️،تاریخ💛،فیلم🧡،تگم کنید مرسی دوستان🙏🏻من متخصص این چندتام💙
شما ها هنوز تلوزیون نگاه می کنید!!!!    با اون فیلم های مزخرفشون!!!

دو دقیقه می ری پیش خانواده بشینی تلویزیون روشن می کنن  

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

چون اکثرا دنبال همین فیلم هان تهیه کننده هم ریسک نمیکنه که بخواد رو یه موضوع جدید که نمیدونه چقدر طرفدار داره سرمایه گذاری کنه ترجیح میده بر اساس فیلم های قبلی که فروش داشت یکی بسازه 😐

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)

عزیزم این وابستگی به جنس مخالف نیست.

این طبیعت انسان هست که محبت و عشق رو دوست داره و این موضوع با ازدواج تکمیل میشه.

تمام دوستت دارم گفتنهای پدر و مادر یه طرف برای همسر هم به طرف.

دوتا حس جداگانه هست که نیاز غریزی هرانسانه.

به زن و مرد بودنم ربطی نداره.

شما خیلی بد نوشتی.خواستی از قشر مونث دفاع کنی بدتر اومدی خرابش کردی.

جنس مذکر نیازش به حضور یه زن چه از لحاظ روحی چه جسمی خیلی بیشتره

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
1718