2726
عنوان

کیا تو اقدام بارداری هستند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 46 پست
آندومترم ۶(نرمال)

نه عزیزم یکم پایینه  

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
امپول ازاد سازی بهت داد دکتر وکی رفتی سنو روزچند پری

نه آمپول اصلا نداده. امروز روز ۱۳ دوره ام میشه. این برگه ی سونو مال روز ۱۱ بود. یه دوره قرص سیپترون کامپاند خوردم برا کیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دور جواب دادم میخام برم بیرون فعلا منتظر شوهرمم اگه رفتم برگشتم جوابتو میدم فعلا نرفتمه

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
2728
نه آمپول اصلا نداده. امروز روز ۱۳ دوره ام میشه. این برگه ی سونو مال روز ۱۱ بود. یه دوره قرص سیپترون ...

کیت تخمک گذاری  داری؟؟

😤یکساله تو صبرم ولی یک ماهه فهمیدیم مشکل داریم

به خاطر همین پرولاکتینت بوده. ما قبل اقدام مشکلات و شناسایی کردیم. فکر میکنم اینطوری بهتره. حالا ان شالله تجربه کن ک دفعه های بعدی اول بری دکتر بعد اقدام کنی

به خاطر همین پرولاکتینت بوده. ما قبل اقدام مشکلات و شناسایی کردیم. فکر میکنم اینطوری بهتره. حالا ان ...

😂خب مام اولش رفتیم دکتر

ولی دکتره خیرنبینه الهی همیشه دارم فوشش میدم بهم خندید گفت برو اقدام و زود اومدی اینجا همه دو سال ب بالا جواب نگرفتن

ک با اصرار من برام سونو نوشت و ازمایشای اولیه ک سالم بودم هیچ نگف شوهرت و چگ کنم

مام ساده گفتیم راس میگه بربم اقدام تا ببینیم چیمیشه

بهمن میشیمی سال اقدام

ایندفعه رفتم پیش ی دکتر دیگ 

تا گفتم اقدامم بی تاثیره سریع چکاب  اسپرم و منو نوشت

ک خودم خوب بودم و شوهرم تحرک صفر داشت همون روز رفتیم اورولوژی گفت واریکوسله ومام چون خیلی تو فشار اقدام بودیم سریع وسایلو جمع کردیم و فرداش رفتیم عمل 

الانم داره قرص ویتامین میخوره 

میگن از ماه اول بعد عمل امکان بارداریهست

مثل این میمونه ک اقدام اولی شدم😂الانم با شما یکیم  اقدام اولی

از این ماه ب بعد ،بعد از پاک شدنم میرم لیست اقدام اولی😧😧

فولیکولا چطوره به نظرت؟ خوبه عددش؟

اره خوبه قرص مصرف کردی و پریدهات چند روزه است؟

2706