2703
2553
عنوان

کیا تو اقدام بارداری هستند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که گفتید. آخه من یه درصدم احتمال نمیدادم ممکنه ک نشم😅حالا لا اقل منطقی فکر میکنم

انشاالله که همین ماه اول باردار میشی.چون میدونم چشم انتظار بودن سخته گفتم سعی کنی با این قضییه کنار بیای که شاید چندماه طول بکشه.اینطوری کمتر ضربه روحی میخوری.

انشاالله تاپیک بعدی رو همین یکی دوماهه بزنی و تو اون تاپیک خبر بارداریت رو بدی.

2720
انشاالله که همین ماه اول باردار میشی.چون میدونم چشم انتظار بودن سخته گفتم سعی کنی با این قضییه کنار ...

ممنون عزیزم. خوب کردید آگاهم کردید. ولی حالا یکی بیاد شوهرم و قانع کنه😂😂😂بیچاره از حالا میگه بچم چطوره؟

مرسی که گفتید. آخه من یه درصدم احتمال نمیدادم ممکنه ک نشم😅حالا لا اقل منطقی فکر میکنم

اگه فولیکول بالغ داشتی وازاد شده ومرتب نزدیکی داشتین خیالت راحت باشه بارداری ایشالله

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅

من خودم سالمم بجز پرولاکتین ک پنجاه تا بالا بود قرص کاربرگولین دوتا داده برای یک ماه

ک امروز قرص اخرو میخورم

و اینک پریودمو نامیزون کرده😐

شوهرمم واریکوسل عمل کرده دو ماه دیگ میره برا تکرار ازمایش😢

2714
دکترم ک خیلی راضی بود از برگه ی سونو . میگفت همین دو سه شب اقدام کنید. 

تو سونوت چی نوشته بود بگی کمکت میکنم تحربم در حد دکتراست

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅

منم اقدامم فولیامم سمت راست ۱۹و۲۱و۱۲سمت چپمم ۸و۶امروزم درد تخمکذاری وترشح دارم

تو سونوت چی نوشته بود بگی کمکت میکنم تحربم در حد دکتراست

آخوجون. مرسی😍تعداد فولیکول به حد اکثر سایز ۱۱ میلیمتر در تخمدان راست و فولیکول غالب به سایز ۲۲ میلیمتر بدون ابنترنال اکو در تخمدان چپ دیده شد

آخوجون. مرسی😍تعداد فولیکول به حد اکثر سایز ۱۱ میلیمتر در تخمدان راست و فولیکول غالب به سایز ۲۲ میلی ...

امپول ازاد سازی بهت داد دکتر وکی رفتی سنو روزچند پری

2706