2726
عنوان

کیا تو اقدام بارداری هستند؟

274 بازدید | 46 پست

بچه ها من تقریبا ۴ ماه پیش ک رفتم سونو و آزمایش داخلی یه کیست ۲ سانتی ( آندومتری سا هموراژیک) داشتم. تنبلی تخمدان ضعیفم داشتم. آزمایش خونم ک دادم هورمون پرولاکتینم بالا بود و دکتر گفت اصلا اقدام نکن. ولی برای کیست یه دوره قرص خوردم . برای هورمونیم ک بالا بود دو ماه. و بعد مجدد آزمایشا رو تکرار کردم و توی این مدت یکمم ورزش کردم. حالا باورتون نمیشه کیستم کاااامل کامل خوب شده بود. تخمدانام فولویکول آزاد کرده بودو آماده ی باروری بود. هورمونمم خوب شده بود.تنبلی تخمدان و قندمم ک لب مرز بود خوب خوب شده بود. الان خیلی خوشحالم. و حالا به امید خدا میخوایم اقدام کنیم. به نظرتون همین ماه اول نتیجه میگیرم؟؟؟ یا بازم ممکنه دیر تر بشه؟ به چه دلیل؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امکان اینکه ماه اول بارداربشی خیلی کمه.بخصوص چشم به راه هم باشی.بیخیالی طی کن.ان شالله توهمون ماه اول حامله بشی🙏🌺

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
آخه چرا؟ من ک دیگه همه چیزم اکی شده..

ببین شما برای کیستت یه مدت احتمالا قرص ال دی مصرف کردی،بعضیا بعد مصرف این قرص سریع باردار میشن مثل همکارم.بعضیا مثل خواهر خودم چند ماه طول میکشه.بعضیا هم مثل من بدون تنبلی تخمدان چون باردار نمیشدم حتی با داروی کمک باروری هم باردار نشدم میرم یه روش تشخیصی دیگه مثل عکس رنگی، کلا یه مشکل دیگه دارم و بایستی اونو رفع کنم.و بعد رفع مشکل ،سریع بارداری صورت میگیره.

انشاالله که برای شما سریع این اتفاق خوب میفته و همین ماه اول اقدام باردار میشی.گفتم اگه ماه اول باردار نشدی الکی امیدت رو از دست نده.

جدیییییی؟؟؟؟ چراااا؟ وای من فکر کردم اگه مشکلات حل بشه سریع حامله میشم. نرفتید دنبال علتش؟

نه شوهرم سالمه منم سالمم 

طبیعی هست بعد یکسال میریم 

تازه من قرص تخمک گذاری میخورم

دوتا از دوستای منم بار اول شدن دوتاشونم الان بچه یه ماهه ناز دارن

امکان اینکه ماه اول بارداربشی خیلی کمه.بخصوص چشم به راه هم باشی.بیخیالی طی کن.ان شالله توهمون ماه او ...

چرا ؟ به خاطر استرس؟ آخه فکر کردم وقتی هیچ مشکلی ندارم سریع باردار میشم

ببین شما برای کیستت یه مدت احتمالا قرص ال دی مصرف کردی،بعضیا بعد مصرف این قرص سریع باردار میشن مثل ه ...

مرسی که گفتید. آخه من یه درصدم احتمال نمیدادم ممکنه ک نشم😅حالا لا اقل منطقی فکر میکنم

چرا ؟ به خاطر استرس؟ آخه فکر کردم وقتی هیچ مشکلی ندارم سریع باردار میشم

بحث مشکل نیست.اخه هرماه هی منتظرباشی وهی بگی هستم یانیستم نمیشه.بیخیالی طی کن.ان شالله میشی🙏🌸

طبق مقالات فقط ۲۵درصدتوماه اول شانس بارداری است.هرماه که اقدام به بارداری کنی.شانست بیشترمیشه.

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
2706