2204
2217
عنوان

کیا تو اقدام بارداری هستند؟

260 بازدید | 46 پست

بچه ها من تقریبا ۴ ماه پیش ک رفتم سونو و آزمایش داخلی یه کیست ۲ سانتی ( آندومتری سا هموراژیک) داشتم. تنبلی تخمدان ضعیفم داشتم. آزمایش خونم ک دادم هورمون پرولاکتینم بالا بود و دکتر گفت اصلا اقدام نکن. ولی برای کیست یه دوره قرص خوردم . برای هورمونیم ک بالا بود دو ماه. و بعد مجدد آزمایشا رو تکرار کردم و توی این مدت یکمم ورزش کردم. حالا باورتون نمیشه کیستم کاااامل کامل خوب شده بود. تخمدانام فولویکول آزاد کرده بودو آماده ی باروری بود. هورمونمم خوب شده بود.تنبلی تخمدان و قندمم ک لب مرز بود خوب خوب شده بود. الان خیلی خوشحالم. و حالا به امید خدا میخوایم اقدام کنیم. به نظرتون همین ماه اول نتیجه میگیرم؟؟؟ یا بازم ممکنه دیر تر بشه؟ به چه دلیل؟

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240

امکان اینکه ماه اول بارداربشی خیلی کمه.بخصوص چشم به راه هم باشی.بیخیالی طی کن.ان شالله توهمون ماه اول حامله بشی🙏🌺

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
آخه چرا؟ من ک دیگه همه چیزم اکی شده..

ببین شما برای کیستت یه مدت احتمالا قرص ال دی مصرف کردی،بعضیا بعد مصرف این قرص سریع باردار میشن مثل همکارم.بعضیا مثل خواهر خودم چند ماه طول میکشه.بعضیا هم مثل من بدون تنبلی تخمدان چون باردار نمیشدم حتی با داروی کمک باروری هم باردار نشدم میرم یه روش تشخیصی دیگه مثل عکس رنگی، کلا یه مشکل دیگه دارم و بایستی اونو رفع کنم.و بعد رفع مشکل ،سریع بارداری صورت میگیره.

انشاالله که برای شما سریع این اتفاق خوب میفته و همین ماه اول اقدام باردار میشی.گفتم اگه ماه اول باردار نشدی الکی امیدت رو از دست نده.

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدیییییی؟؟؟؟ چراااا؟ وای من فکر کردم اگه مشکلات حل بشه سریع حامله میشم. نرفتید دنبال علتش؟

نه شوهرم سالمه منم سالمم 

طبیعی هست بعد یکسال میریم 

تازه من قرص تخمک گذاری میخورم

دوتا از دوستای منم بار اول شدن دوتاشونم الان بچه یه ماهه ناز دارن

2050
امکان اینکه ماه اول بارداربشی خیلی کمه.بخصوص چشم به راه هم باشی.بیخیالی طی کن.ان شالله توهمون ماه او ...

چرا ؟ به خاطر استرس؟ آخه فکر کردم وقتی هیچ مشکلی ندارم سریع باردار میشم

ببین شما برای کیستت یه مدت احتمالا قرص ال دی مصرف کردی،بعضیا بعد مصرف این قرص سریع باردار میشن مثل ه ...

مرسی که گفتید. آخه من یه درصدم احتمال نمیدادم ممکنه ک نشم😅حالا لا اقل منطقی فکر میکنم

چرا ؟ به خاطر استرس؟ آخه فکر کردم وقتی هیچ مشکلی ندارم سریع باردار میشم

بحث مشکل نیست.اخه هرماه هی منتظرباشی وهی بگی هستم یانیستم نمیشه.بیخیالی طی کن.ان شالله میشی🙏🌸

طبق مقالات فقط ۲۵درصدتوماه اول شانس بارداری است.هرماه که اقدام به بارداری کنی.شانست بیشترمیشه.

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
2244
مرسی که گفتید. آخه من یه درصدم احتمال نمیدادم ممکنه ک نشم😅حالا لا اقل منطقی فکر میکنم

انشاالله که همین ماه اول باردار میشی.چون میدونم چشم انتظار بودن سخته گفتم سعی کنی با این قضییه کنار بیای که شاید چندماه طول بکشه.اینطوری کمتر ضربه روحی میخوری.

انشاالله تاپیک بعدی رو همین یکی دوماهه بزنی و تو اون تاپیک خبر بارداریت رو بدی.

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شا الله😍خدا کنه همین ماه بشه

اقدام هاتون رو زیاد کن مثلا یک شب در میون ان شاالله ماه اول باردار میشی

بعد از اقدام هم سریع بلند نشو دراز بکش و پاهاتو بالابگیر

‎مهم نبود که دستمال هایمان برای همیشه زیر درخت آلبالو گم می شد و کسی خبر نداشت،مهم نبود که گاهی وقت ها هیچکس نبود که به ما بگوید خونه ی خاله از کدام طرفه و توی تنهایی بغض می کردیم و از خودمان می پرسیدیم از این طرفه یا از اون طرفه ؟‎مهم نبود که تمام تابستان از استرس فراموشی جدول ضرب مجبور شده باشیم مدام با خودمان خانه ی هشت و نه را تکرار کنیم و برای کفتر های خانه ی عمه نهضت دانه بپاشیم،مهم نبود که نمی توانستیم مژه هایمان را از چشم هایمان بیرون بیاوریم و مادر بزرگ گوشه ی چادر نمازش را فوت می کرد و می گذاشت روی چشم هایمان تا گریه ها بند بیایند،مهم روزهای شادی بود که دست هایمان را حلقه می کردیم و ایمان داشتیم عمو زنجیر باف، با صداهای ما زنجیرش را از پشت کوه می آورد! روزهایی که ستاره و کارت های صد آفرین لای دفترمان بیشتر می شد و اسممان جزو خوب های روی تخته سیاه بود.روزهایی که می دانستیم خدای تابستان و گیلاس های باغ خانجون، خدای زمستان و سینه پهلو کردن کنار شربت های دیفن هیدرامین هم هست! روزهایی که بدو بدو از مدرسه می آمدیم، مقنعه های سفید کش دارمان را بالا می زدیم و با ولع ماکارونی های قد دراز مامان را نوش جان می کردیم.‎آرزوهایمان بر آورده شد. بزرگ شدیم. کلاس سوممان تمام شد، جدول ضرب را فراموش نکردیم! یاد گرفتیم مثل دختر آقای هاشمی منظم باشیم، یادگرفتیم با خودکار بنویسیم و بابت نمره ی هفده نزنیم زیر گریه! یاد گرفتیم دوست های صمیمی ما همیشه برای ما نمی مانند و یک روز می شود که توی موسسه ی زبان، با یکی دیگه دوست شوند. یاد گرفتیم یک روزهایی، باید نان و پنیر و گردویی که توی کیفمان هست را تنهایی بخوریم، و زمانی که تمام هم نیمکتی های دوران دبستانمان پزشک می شوند بابت شاعر شدنمان و کارمندی که توی جیبش به اندازه کافی پول خرد پیدا می شود احساس سر شکستگی نکنیم! یاد گرفتیم مهم این است که ما خودمان باشیم، خودمان را دوست داشته باشیم! جلوتر از دیگران حرکت کنیم ،آنقدر که صدای یأسشان را نشونیم و بدانیم که خدای شاخه های خشک زمستان، هنوز همان خدای گیلاس های تابستان است.❤
انشاالله که همین ماه اول باردار میشی.چون میدونم چشم انتظار بودن سخته گفتم سعی کنی با این قضییه کنار ...

ممنون عزیزم. خوب کردید آگاهم کردید. ولی حالا یکی بیاد شوهرم و قانع کنه😂😂😂بیچاره از حالا میگه بچم چطوره؟

2051