2726
عنوان

فقط اونایی که نماز میخونن

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 50 پست
آن شاا.... که می خونه اتفاقی زندگیتون به هم ربط ندید که خیلی اذیت کنندس

واقعا خیلی من الان هر حرفی میزنم باز دوساعت توبه میکنم و اینا که خدا غلط کردم بلایی سرم نیاد 😔😔😔😔

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

بعدش هم شما استغفرالله جای خدا نشستی و حساب کتاب میکشی ازش 

هر انسانی باید توراه راست باشه و واجبات رو انجام بده و از محرمات پرهیز کنه و ما وظیفه امر به معروف و نهی از منکر رو طبق شرایطش باید بجا بیاریم ولی حق تجسس و حساب کشی نداریم که وظیفه ما نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واای بچه ۴ماهه چجوری بیماری داش خدایاااااااا مگه میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
آخی عزیزم امضات رو خوندم خیلی ناراحت شدم😢🥺🥺 ولی خدا انتقام نمیگیره یعنی الان هرکی نماز نخونه خدا ...

میدونم همه همینو میگن ولی من ذهنم مریضه همش فکر و خیال دارم دارو نمیتونم بخورم  چون خداروشکر باردارم فقط و فقط این طفل تو شکمم داره اذیت میشه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
نگا نماز مغربو سر وقت میخونه ظهر هم که نیس فقط صبح رو من دیگه بیدارش میکنم و خوابم میبره خودم قبول د ...

باید به اختیار باشه

وقتی به اجبار باشه فایده ای نداره

باید دلش بخواد مشتاق باشه

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
آخی عزیزم امضات رو خوندم خیلی ناراحت شدم😢🥺🥺 ولی خدا انتقام نمیگیره یعنی الان هرکی نماز نخونه خدا ...

میدونم همه همینو میگن ولی من ذهنم مریضه همش فکر و خیال دارم دارو نمیتونم بخورم  چون خداروشکر باردارم فقط و فقط این طفل تو شکمم داره اذیت میشه 😔😔

باید به اختیار باشه وقتی به اجبار باشه فایده ای نداره باید دلش بخواد مشتاق باشه

وقتی میخونه قشنگ با تمام وجود میخونه 

نگا نماز مغربو سر وقت میخونه ظهر هم که نیس فقط صبح رو من دیگه بیدارش میکنم و خوابم میبره خودم قبول د ...

ببین عزیزم شب به نیتش ایه اخر سوره کهف بخون

بهشم سو ظن نداشته باش خودت میگی انقدر پاکه

فقط بعضی وقتا بهش بگو راجع ب تیر شیطان و اینکه شیطن از کجا به ادم نفوذ میکنه و....

من زیاد نمیدونم اما اینو شک ندارم که خدا بزرگتر و مهربونتر از اونه که بخاطر یه اشتباه مثله نماز نخون ...

نمیدونم خودمو داغون کردم با این تفکرات مسخره و بچگانه 😔

عزیزم خودتو اذیت نکن،مشکل بچت یه امتحان بوده نه تاوان نمازنخوندن!ان شاءالله خدا ب دلت ارامش بده و.یه نی نی سالم و صالح بیاری و با دل خوش بزرگش کنی ک زندگیت شاد بشه،با امضات دلم گرفت 😔😔

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
میدونم همه همینو میگن ولی من ذهنم مریضه همش فکر و خیال دارم دارو نمیتونم بخورم  چون خداروشکر با ...

واقعا بارداری خیلی خوشحال شدم🥰 خب عزیزم ببین خدا چقدر بخشندس که دوباره داری مادر میشی  اگه نماز میخونی تلاش کن روح و جسمت رو با خوندن نماز آروم کنی همیشه قرآن بخوان که بفهمی خدا خیلی بزرگه

2706