2703
2553
عنوان

فقط اونایی که نماز میخونن

517 بازدید | 50 پست

سلام من خیلی خیلی رو نماز حساسم یمدت بود شوهرم نمازاشو یکی در میون میخوند تا وقتی بچم مریض شد (تو امضام هست ) ازون به بعد حتی خیلی نمازا مستحبی هم میخوند الان نمیدونم میتونه یا نه چون تا عصر سرکاره خیلی میترسم نخونه همش با خودم میگم نکنه بخاطر نماز نخوندنش این بلا سرمون اومد هر چند خیلی خیلی رو حلال و حرام حساسه غیبت و اینا نمیکنه خیلی بی نهایت چشم پاکه روزه میگیره به مستحقا کمک میکنه ولی همین نماز صبحش اذیتم میکنه هر چند جونمو قسم میخوره که نمازاشو میخونه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

توکل به خدا ببینیم چی کار می‌کنه

ولی تصورتو از خدا عوض کن.خدا انتقام جو نیست

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اول این قسم خوردند بذارید کنار

بعد وقتی چیزی بهت نمیگه پرس و جوی بیش از حد فضولی تو کارش حساب مبسه خودتم اعصابت داغون میشه

باهم عهد ببندید نمازاتونو اول وقت بخونید

وقتی شوهرت اول وقت بخونه خود ب خود برای نماز صبح بیدار میشه

2456
توکل به خدا ببینیم چی کار می‌کنه ولی تصورتو از خدا عوض کن.خدا انتقام جو نیست

باور کن خیلی رو خودم کار میکنم که تصورمو عوض کنم ولی نمیتونم بخدا دیوانه شدم اگر بدونی با چه چیزا فکر میکنم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2714

من زیاد نمیدونم اما اینو شک ندارم که خدا بزرگتر و مهربونتر از اونه که بخاطر یه اشتباه مثله نماز نخوندن،دل یه مادرو بسوزونه و بچشو ازش بگیره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

خداا 

دلم پاره پاره شد وقتی امضات خوندم یه لحظه تنم لرزید

چشام پراشک شده جدی میگم 

خدا بهت صبر بده و جوری تو زندگیت برات چیزای خوب رقم بزنه که فراموش کنی مشکلات گذشته رو 

جای تو نیستم ولی خدا هرچیزی بده یا بگیرع حتما حکمتی داشته عزیزم دلم

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
عزیزم اول این قسم خوردند بذارید کنار بعد وقتی چیزی بهت نمیگه پرس و جوی بیش از حد فضولی تو کارش حساب ...

نگا نماز مغربو سر وقت میخونه ظهر هم که نیس فقط صبح رو من دیگه بیدارش میکنم و خوابم میبره خودم قبول دارم خیلی از نظر روحی بهم ریختم ولی چیکار کنم 

باور کن خیلی رو خودم کار میکنم که تصورمو عوض کنم ولی نمیتونم بخدا دیوانه شدم اگر بدونی با چه چیزا فک ...

خب شاید مشکلت تو همین طرز تفکره.وثتی چنین افکار منفی تو ذهنت باشه اتفاقات منفی هم جلب میشن.

خدا به نماز خوندن ما نیاز نداره که به خاطرش بخواد سر آدم اینجوری بلا نازل کنه.

اگه مشکلش فقط نماز صبحه که یه مدت زنگ بذاره بیدار شه عادت میکنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706