2237
2217
عنوان

فقط اونایی که نماز میخونن

436 بازدید | 50 پست

سلام من خیلی خیلی رو نماز حساسم یمدت بود شوهرم نمازاشو یکی در میون میخوند تا وقتی بچم مریض شد (تو امضام هست ) ازون به بعد حتی خیلی نمازا مستحبی هم میخوند الان نمیدونم میتونه یا نه چون تا عصر سرکاره خیلی میترسم نخونه همش با خودم میگم نکنه بخاطر نماز نخوندنش این بلا سرمون اومد هر چند خیلی خیلی رو حلال و حرام حساسه غیبت و اینا نمیکنه خیلی بی نهایت چشم پاکه روزه میگیره به مستحقا کمک میکنه ولی همین نماز صبحش اذیتم میکنه هر چند جونمو قسم میخوره که نمازاشو میخونه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

توکل به خدا ببینیم چی کار می‌کنه

ولی تصورتو از خدا عوض کن.خدا انتقام جو نیست

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

عزیزم اول این قسم خوردند بذارید کنار

بعد وقتی چیزی بهت نمیگه پرس و جوی بیش از حد فضولی تو کارش حساب مبسه خودتم اعصابت داغون میشه

باهم عهد ببندید نمازاتونو اول وقت بخونید

وقتی شوهرت اول وقت بخونه خود ب خود برای نماز صبح بیدار میشه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
توکل به خدا ببینیم چی کار می‌کنه ولی تصورتو از خدا عوض کن.خدا انتقام جو نیست

باور کن خیلی رو خودم کار میکنم که تصورمو عوض کنم ولی نمیتونم بخدا دیوانه شدم اگر بدونی با چه چیزا فکر میکنم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

من زیاد نمیدونم اما اینو شک ندارم که خدا بزرگتر و مهربونتر از اونه که بخاطر یه اشتباه مثله نماز نخوندن،دل یه مادرو بسوزونه و بچشو ازش بگیره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

خداا 

دلم پاره پاره شد وقتی امضات خوندم یه لحظه تنم لرزید

چشام پراشک شده جدی میگم 

خدا بهت صبر بده و جوری تو زندگیت برات چیزای خوب رقم بزنه که فراموش کنی مشکلات گذشته رو 

جای تو نیستم ولی خدا هرچیزی بده یا بگیرع حتما حکمتی داشته عزیزم دلم

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
2050

آن شاا.... که می خونه

اتفاقی زندگیتون به هم ربط ندید که خیلی اذیت کنندس

لبخند بزن دیوانه جان _ من که تو را دوست دارم🍃لبخند بزن آرام جان _ لبخند تو را دوست دارم🍃دوست دارم تو را دوست دارم🍃میخواهم تو را میخواهم🌹
عزیزم اول این قسم خوردند بذارید کنار بعد وقتی چیزی بهت نمیگه پرس و جوی بیش از حد فضولی تو کارش حساب ...

نگا نماز مغربو سر وقت میخونه ظهر هم که نیس فقط صبح رو من دیگه بیدارش میکنم و خوابم میبره خودم قبول دارم خیلی از نظر روحی بهم ریختم ولی چیکار کنم 

باور کن خیلی رو خودم کار میکنم که تصورمو عوض کنم ولی نمیتونم بخدا دیوانه شدم اگر بدونی با چه چیزا فک ...

خب شاید مشکلت تو همین طرز تفکره.وثتی چنین افکار منفی تو ذهنت باشه اتفاقات منفی هم جلب میشن.

خدا به نماز خوندن ما نیاز نداره که به خاطرش بخواد سر آدم اینجوری بلا نازل کنه.

اگه مشکلش فقط نماز صبحه که یه مدت زنگ بذاره بیدار شه عادت میکنه

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن
2233
آن شاا.... که می خونه اتفاقی زندگیتون به هم ربط ندید که خیلی اذیت کنندس

واقعا خیلی من الان هر حرفی میزنم باز دوساعت توبه میکنم و اینا که خدا غلط کردم بلایی سرم نیاد 😔😔😔😔

بعدش هم شما استغفرالله جای خدا نشستی و حساب کتاب میکشی ازش 

هر انسانی باید توراه راست باشه و واجبات رو انجام بده و از محرمات پرهیز کنه و ما وظیفه امر به معروف و نهی از منکر رو طبق شرایطش باید بجا بیاریم ولی حق تجسس و حساب کشی نداریم که وظیفه ما نیست

نماز باید به عشق حق خونده بشه 

نه ترس و لرز از توبیخ 🌹

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست،دیدنت را نسخه حال خرابم کرده است                                                                                   بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود،لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🙂🖤🖤                                      

واای بچه ۴ماهه چجوری بیماری داش خدایاااااااا مگه میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
آخی عزیزم امضات رو خوندم خیلی ناراحت شدم😢🥺🥺 ولی خدا انتقام نمیگیره یعنی الان هرکی نماز نخونه خدا ...

میدونم همه همینو میگن ولی من ذهنم مریضه همش فکر و خیال دارم دارو نمیتونم بخورم  چون خداروشکر باردارم فقط و فقط این طفل تو شکمم داره اذیت میشه 

1718