2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگع خدا بخواد اره منم بعد ۵سال میخوام اقدام‌کنم هروقت گفتم تاپیک زدم بچم میخواد پسر باشه اگ‌دخترم ...

خوب نزن تاپیک وقتی میبینی اذیت میکنن. اعصابت رو از سر راه آوردی مگر

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2728

اقدام کن و بسپار ب خدا،ان شاءالله هرچی خیره میشه،منکه اولیم دختره خیلیم راضیم،چون فرقی نداره ب نظرم،الان دومیم باردارم،حالا چون اولی دختره،دلم میخاد دومی پسر باشه😁

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
باور کن بلانصبت شما ن برا پسر ر..ی..د..ن ن برا دختر هرچی شد خداروشکر کن و بیخیال اینا

خوشم میاد یه عده ام میان راهنماییش میکنن...

بعضیا یجور میگن بچم پسر بشه انگار تاج وتخت پادشاهیشون قراره بی صاحاب بمونه 😅😅😂😂😂

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
خوشم میاد یه عده ام میان راهنماییش میکنن... بعضیا یجور میگن بچم پسر بشه انگار تاج وتخت پادشاهیشون ق ...

😂😂😂👌هنو بچه ندارم ولی اگ ۶ تا پسر بیارم یا ۶ تا دختر فقط میگم سالم و شکر حالا پسر ن تحفس ن دختر ک بخوام ب خودم و شوهرم اذیتی بدم زارت ی پسر یا دختر بزام اخرش چی؟؟؟ بزرگش کنم نونش بدم زحمتش بکنم ی دوماد بیاد ۶ متر زبون دراره ی عروس بیاد ۱۲ متر زبون دراره 

لطفاا اگه با نظرم مخالفی رد شو فقط حوصله بحث ندارم😐❤

سلام گلم ان شاءالله سالم باشه بعدشم همونی ک میخوای...منم دوس داشتم بچه اولم پسر بشه دختر شد..ماست و این چیزا بهش نده..خرما و رطب و کاسنی و گرمیجات ب خوردش بده..گوشت بره..‌

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

ربطی به گرمی و سردی نداره چون اطرافم زیاد دیدم که برعکس شده حتی خودمون هم برعکس شد بچمون . 

همه چیز ۵۰ درصد امکان داره ولی شنیدم تغذیه یه کمی تاثیر داره (برای خیلیها رژیم هم داشتن اما نشده) پس اگر رژیم هم گرفتی اما اونی که میخواستی نشد ، تعجب نکن و خداروشکر کن . 

برای پسر دار شدن ، شنیدم قبلش زن توی لگن آب و جوش شیرین بشینه . 

😂😂😂👌هنو بچه ندارم ولی اگ ۶ تا پسر بیارم یا ۶ تا دختر فقط میگم سالم و شکر حالا پسر ن تحفس ن دختر ...

والا 

همینو بگو 🤦‍♀️😂😂😂

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

خانماچه خبره خوب اسی د وست داره پسرداشته باشه دلیلشم به خودش مربوطه  حالاچراحمله میکنیدراهنمایی کنیدبگذرید .اسی عزیزم شنیدم موزاثرداره براپسربده همسرت بخوره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706