2410
2553

من دوست دارم باشگاه برم و کلا تفریحم رو داشتم باشم  نه اینکه خیلی بی بند و بار باشما😑 

بعد من شنیدم کسی که رشتش تجربی باشه وقت سر خاروندن نداره  فقط باید درس بخونه  واقعا این طوره؟  اصلا نمیدونم به روحیاتم میخوره یا نه☹ پرستاری هم دوست دارم بیارم 

ریاضیمم ضعیفه  ولی تصمیم گرفتم تابستون روی ریاضی تمرین کنم     من چند سال سر درسم کم کاری کردم پشیمونم  آیندم خیلییی برام‌ مهمه چون گذشته و حال خوبی ندارم 

اگه تجربه ای دارین بگین بهم😊ممنون میشم

علاقه ات چیه؟

هرچی علاقته برو سمتش 

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو سال کنکور معمولا باید مدام درس بخونی و استراحت خاصی نمیتونی داشته باشه مگه مثلا ماهی یبار با دوستات بری بیرون

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
الکی جو میدن وقت سر خاروندن نیس:/ من تجربی ام همه نمراتمم بالاس

عزیزم مهم کنکوره نمرات مدرسه اهمیت اونقد زیادی نداره

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
2714
علاقه ات چیه؟ هرچی علاقته برو سمتش 

میشه بحث علاقه رو نکنید؟ من باید آیندم رو بسازم  آدمی هم نیستم که پدرم یا خانوادم پشتم باشن هیچکسو ندارم  

تو سال کنکور معمولا باید مدام درس بخونی و استراحت خاصی نمیتونی داشته باشه مگه مثلا ماهی یبار با دوست ...

فقط از این میترسم   چون من کشش درس خوندن طولانی مدت ندارم  کم بیارم  

2706