2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی باش انگار اتفاقی نیافتاده

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
2728

اگه اون به هر دلیل فحشت بده،تو معمولی مثه همیشه باهاش رفتار میکنی مگه؟ حق داره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
خیلی اخلاقش عجیبه میدونم برم منت کشی بدتر دور برمیداره

تو نامه بزار بنویس که منظوری نداشتی و پشیمانی از فحش دادنت و دیگه اینکارو نمیکنی،اما درباره مشکل اصلی مایلی که هر دو با احترام بیشتر باهم صحبت کنیم،بزار تو جیبش،دیگه حرفی نزن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
دوسش دارم خاک بر سرم

برو انقدر سر ب سرش بزار بوسش کن قلقلک بده مجبور شه ببخشه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
خب اخه برم منت کشی بدتر قهر میکنه امتحان کردم قبلا

خب تا شب صبر کن یکم بهش سخت بگذره اینجوری منتظره توئه که بری معذرت خواهی کنی دیر بری دیگه قدر میدونه قهر نمیکنه قهرم کرد دیگع بیخیالش نمیخوادم بپیچی به دستو پاش یه بار بگو عزیزم ببخشید بهت فوش دادم دیگه هیچی

2706