2703
2553
عنوان

ورود همسر به اتاق زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 92 پست

طبیعی زایمان نکنید 

من طبیعی انجام دادم بیچاره شدم نگم از بدرفتاری کادر درمان نگم از ۱۹ ساعت زجه زدن و بیتفاوت بودنشون نگم از عفونت و باز شدن بخیه ها 

😢😢😢😢😢😢😢 کاش فرش زیرپامو فروخته بودم رفته بودم سزارین 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

عزیزم اپیدورال بعداز۵سانت میزنن.واینکه شماآخرش برش وبخیه رو داری..برش تو اپیدورال میگن زیاده چون روند زایمان کند میشه ونمیتونی زوربزنی یابرش زیاد میدن یابچه رو با دستگا میکشن بیرون حالاباز خوددانی

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بابا طفلی شوهرهاتون و اذیت نکنید. خدایی برای مردی که هیچی از این مسایل نمیدونه سخته همچین صحنه هایی ...

خودش میخاد منم میخام، چرا باید تنها برم وقتی میتونه همراهیم کنه؟ 

خب عزیزم چرا زایمان در آب رو انتخاب نمیکنی؟

زایمان در آب حتنا باید هنسرت کنارت باشه با یکی از کادر درمان

من چند سال پیش شنیدم ک فقط تهران اصفهان و سیراز انجام میشد

دردشم کمترز طبیعیه

2714
وای چه خوب یکی خاطره خوش داره دکترت کی بود بیمارستانت کجا بود؟

بیمارستان شمس. تبریزم. دکتر افسانه جواهری پور.  خانومه خااااااانوم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
وای من ماه پیش سز بودم چقدر تو اتاق عمل خوش گذشت بهم بهترین روز زندگیم بود البته کادر و دکتر عالی و ...

منم دقیقا ۴ماه پیش سز شدم بهترین روززندگیم شدو تواتاق عمل کلی کیف کردم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

من سزارین بودم با بی حسی. شوهرمم بود از اول تا آخر با دکتر بیهوشی دعوا کردن، زایمانم کوفتم شد. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
طبیعی زایمان نکنید  من طبیعی انجام دادم بیچاره شدم نگم از بدرفتاری کادر درمان نگم از ۱۹ ساعت ز ...

گلم 

این تجربه ی شماست 

با زن باردار به اشتراک نذار 

من سه تا طبیعی اوردم 

اگه بچه دار شم ، بازم طبیعی میارم 

فقط میخوام بالاسرم باشه تنها نباشم، 

نترس یه پرستار بالا سرته و باهات حرف میزنه

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
درد نداشت؟

خب درد که بود ولی قابل تحمل

2706