2204
2217
عنوان

ورود همسر به اتاق زایمان

872 بازدید | 92 پست

سلام

من باردارم و هنوز تصمیم به انتخاب بین زایمان طبیعی یا سزارین نگرفتم

خیلی از زایمان طبیعی میترسم و از زمان ازدواج به همسرم گفتم که باید هرجور شده سزارین باشم و قبول کرده

ولی با حرفایی که تو این سایت از مادرا درمورد اپیدورال و...  شنیدم درمورد زایمان طبیعی یکم ترسم کم شده

اما از همه چیز برام مهمتر اینه که دوس دارم شوهرم وقته زایمان کنارم باشه فقط در اینصورت میتونم زایمان طبیعی رو تحمل کنم،چون از تنهایی موقع زایمان و بد رفتاری بعضی از کادرا هم خیلی بدم میاد و میترسم

نمیدونم از کجا باید این بیمارستانارو پیدا کنم

شهری هم که قراره توش بچم به دنیا بیاد اصلا معلوم نیست کجاست

میشه راهنماییم کنید

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2226

من تو یه بیمارستان دولتی زایمان کردم، همسرم پیشم نبود اما به قدری کارکنانش مهربون و خوش برخورد بودن

منم مثل شما نگران بودم، اما خیلی بهم کمک کردن

واقعا هرروز براشون دعا میکنم 

شرمنده ولی درخواست دوستی قبول نمیکنم    میشه برای شفای بیمارم دعا کنید، ممنونتون میشم😢
2050

وای من ماه پیش سز بودم چقدر تو اتاق عمل خوش گذشت بهم بهترین روز زندگیم بود البته کادر و دکتر عالی و پایه بودن . چه حسی چه روزی واااای تا عمر دارم بهترین لحظات عمرم میمونه

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
یعنی چی شهرش معلوم نیس؟ مگه ایران گردی؟

بخاطره شغل شوهرم شهره خودمون نیستیم،معلوم نیست اینحا بمونم یا برم شهره خودمون،چون بعد از هشت ماهگی دیگه نمیتونم این مسیر طولانی رو جابجا بشم

طبیعی زایمان نکنید 

من طبیعی انجام دادم بیچاره شدم نگم از بدرفتاری کادر درمان نگم از ۱۹ ساعت زجه زدن و بیتفاوت بودنشون نگم از عفونت و باز شدن بخیه ها 

😢😢😢😢😢😢😢 کاش فرش زیرپامو فروخته بودم رفته بودم سزارین 

خدا جونم مرسی که جواب دعاهام رو دادی و بالاخره مامان شدم انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه و مامان بشن به حق امام حسین 

عزیزم اپیدورال بعداز۵سانت میزنن.واینکه شماآخرش برش وبخیه رو داری..برش تو اپیدورال میگن زیاده چون روند زایمان کند میشه ونمیتونی زوربزنی یابرش زیاد میدن یابچه رو با دستگا میکشن بیرون حالاباز خوددانی

خدای مهربونم شکرت هزاران بار بابت هدیه قشنگت ازت میخوام بزودی قسمت همه منتظرا بشه...ازطریق شکرگزاری وقانون جذب به همه آرزوهام میرسم من
2051