2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی نگران نباش من تا 3 ماه مخ همه رو میخوردم عکس میفرستادم میگفتم زشت شدم خوک شدم یا حتی اول اولش حس کردم سوراخاش یکی نیس

الان ماه دیگ میشه یکسال و بینیم عالیه خداروشکر...

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    

معلومه میاد پایین منم همین بودم الان اینقدر خوبه اصلا رو ب بالا نیست

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2728
دقیق یکسال و نیم 

چه زیاد،ما یه عروسی داریم یکی از نزدیکان میخواد عمل کنه که تا عید که عروسیه خوب بشه،پس یعنی بگم نکنه؟؟عروس هست راستش!

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

عزیزم اینکه همش ورم هست ، بعدم بیشترش بخاطر چسبه که انگار زیادی بالاس 

اگه صبر کنی اوکی میشه😉

"تسلیم وقتی آسان تر می شود که ماهیت زودگذر همه ی تجربه ها را درک کنید."💕✨
چند وقت طول می‌کشه که ورمش بخوابه کاملا وفرم اصلیش مشخص بشه؟؟

اگه کاملللل بخوابه حدود یک سال ولی ۳  ماه حدودا دیگه مشخصع فرم بینی

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
چه زیاد،ما یه عروسی داریم یکی از نزدیکان میخواد عمل کنه که تا عید که عروسیه خوب بشه،پس یعنی بگم نکنه ...

اره بابا 

من خودم عمل کردم دیگ 

بعد یکسال و نیم فرمش مشخص شد قبلش خیلی ورم داشت

مرسی عزیزم انشالله واس منم درست شه

درست میشه اصلا نگران نباش تازه الانم مال من کلی ورمه

ببین مال منم اونجوری بوده

دکترت کی بود

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
اگه کاملللل بخوابه حدود یک سال ولی ۳  ماه حدودا دیگه مشخصع فرم بینی

اها آخه عروس ما میخواد عمل کنه فروردین عروسیه،پس بنظرت بگم بزاره بعد عروسی؟؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

نه بابا عمل کنه منو ندیدی؟بعد دوماه خیلی خوب شده

بعد یکسال دیگ کااامل میتونی بگی ک همینه دیک عوض نمیشع

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

نه بابا گفتم اگه هیچچچ ورمی نداشته باشه ی سال وگرنه تا فروردین خیلی خوب جا میفته

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2706