2328
2330

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باوا این اصن فرم اصلیش نیس ورم داره😂😂

۸.۹ ماه بعد فرم اصلیش مشخص میشه 

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
2334

منم عمل کردم همش همین فکرو میکردم ک شبیه خوک شدم اما اصلا اینطوری نیست میاد پایین الان کلی هم ورم داره 

اصلا نگران نباش هرچی بگذره فرم بینی بهتر میشه 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
نههههه اسیییییی اصلا نگران نباش بهت قول میدم تا ی ماه دیگه هزار تا شکل عوض میکنه تا ورمش بخوابه الا ...

چند وقت طول می‌کشه که ورمش بخوابه کاملا وفرم اصلیش مشخص بشه؟؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2336

اسی نگران نباش من تا 3 ماه مخ همه رو میخوردم عکس میفرستادم میگفتم زشت شدم خوک شدم یا حتی اول اولش حس کردم سوراخاش یکی نیس

الان ماه دیگ میشه یکسال و بینیم عالیه خداروشکر...

فقط رو خدا حساب کن   
دقیق یکسال و نیم 

چه زیاد،ما یه عروسی داریم یکی از نزدیکان میخواد عمل کنه که تا عید که عروسیه خوب بشه،پس یعنی بگم نکنه؟؟عروس هست راستش!

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

عزیزم اینکه همش ورم هست ، بعدم بیشترش بخاطر چسبه که انگار زیادی بالاس 

اگه صبر کنی اوکی میشه😉

"تسلیم وقتی آسان تر می شود که ماهیت زودگذر همه ی تجربه ها را درک کنید."💕✨
چند وقت طول می‌کشه که ورمش بخوابه کاملا وفرم اصلیش مشخص بشه؟؟

اگه کاملللل بخوابه حدود یک سال ولی ۳  ماه حدودا دیگه مشخصع فرم بینی

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
چه زیاد،ما یه عروسی داریم یکی از نزدیکان میخواد عمل کنه که تا عید که عروسیه خوب بشه،پس یعنی بگم نکنه ...

اره بابا 

من خودم عمل کردم دیگ 

بعد یکسال و نیم فرمش مشخص شد قبلش خیلی ورم داشت

مرسی عزیزم انشالله واس منم درست شه

درست میشه اصلا نگران نباش تازه الانم مال من کلی ورمه

ببین مال منم اونجوری بوده

دکترت کی بود

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡