2237
2217

الهی 😂عادت میکنی عیب نداره قبل عمل باید میگفتی سربالا نباشه

میگم خسته ام سرم درد میکنه 🥲😭 میگه :« دردین منم بآشیما اورییمین بندی»(دردت به سرم بند بند قلبم) 🥺🥲نمیرم براش آخه ؟🥺❤️

وای چه حرفیه 

شاید چون اولشه هنوز فرمش درست نشده خب بذار بگذره بادش بخوابه 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2240

اولش اینطوریه

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

شبیه پروفتی😍

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم حرف خصوصی هم باکسی ندارم😑حتی شمادوست عزیز🚫آذربایجان مارالیام🙌
2238

عزیزم کلا ورمی خب معلومه بد دیده میشه 

بعد چسبم زدی باعث شده روبه بالا دیده شه

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2244

نههههه اسیییییی اصلا نگران نباش بهت قول میدم تا ی ماه دیگه هزار تا شکل عوض میکنه تا ورمش بخوابه

الان اصلا نترس خواهرای منم وقتی عمل کردن با اینکه گفته بودن طبیعی ولی روزای اول شبیه چکمه بودن با نوک سربالااا ولی بادش ک خوابید درس شد

حیف نی نی یار یه چیزیو تذکر داده☹
2241