2410
2553
عنوان

خیلی برا همسرم عادی شدم

279 بازدید | 25 پست

امروز واقعا دلم گرفته خسته شدم از سردیش.  هر چندوقت یه بار باید یادش بیارم منم هستم منم زنده ام. تا نگاش نکنم تمام نمیکنه به هیچی توجه نمیکنه. دریغ از یه بغل. ما اینجوری ازدواج نکردیم من به محبتاش به ابراز علاقه هاش عادت دارم. میدونم دوسم داره یا بقول خودش حواسش هست که مراقب بچه ها هستم!!  کارش خیلی زیاد و قاطی پاتی شده ولی آخه منم ادمم. دیگه دلم نمیخواد چیزی بش بگم خسته شدم ازبس رابطه رو گرم کردم . دلم میخواد چندماه نبینمش. 

اولویتاش عوض شده .

باورتون میشه هروقت زنگ میزنه میگه دارم میام خونه اینقد استرس میگیرم که نگو 

خسته م خیلی😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن روز برو جایی هم واسه حالت خوبه هم اون دلتنگ میشه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2720
2714

شوهر منم وضع مالیش یا کارش اوکی نباشه همین طوری میشه 

یه مدت بگذره خوب میشه چند وقت بهش گیر نده تا اروم بشه همه چی درس میشه 

زندگی این مدلیه دیگه 

ولی من خیلی درکت میکنم منم سر کار خیلی مشکل دارم ولی خونه نمی برم اما شوهرم با یه تلفن همچین به هم میریزه همه چی ر بهمون زهر میکنه

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2706