2703
2553
عنوان

جفت روحی شما به شما باز میگردد نگران نباشید🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 3216 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر وقت قرآنو باز میکنم یه تیه ای برام میاد ک اصلا ربطی ب حالم نداره ی چیزی بی ربط میاد

منم همینجوریم ولی باز نکردم تو گوگل چند تا ایه هست ک نشون میده همچین چیزی وجود داره 

2720
جفت روحی اون آدمی نیست که تو می خوایش اون آدمیه که قلبت بخوادش... عشق چیزیه که دوتا قلب هم رو جذب م ...

اهوم دقیقا🙂اگ قلب چیزیو نخواد زندگی بی معنی میشه همین عشق ما انسانهاست ک مارو اشرف مخلوقات کرده

اهوم دقیقا🙂اگ قلب چیزیو نخواد زندگی بی معنی میشه همین عشق ما انسانهاست ک مارو اشرف مخلوقات کرده

منم مثل توم.... راستی چند وقت پیش متوجه شدم اونی ک دوسش دارم هنوز شمارمو سیو داره

خیلی برام جالب بود..عکر نمیکردم هنوز داشته باشه شمارمو

2714
منم مثل توم.... راستی چند وقت پیش متوجه شدم اونی ک دوسش دارم هنوز شمارمو سیو داره خیلی برام جالب بو ...

شاید برگشتین ب هم منو عشقم بیست بار کات کردیم دوباره برگشتیم دعواهامونودر حد خونوادگی بودا ولی این سری اون رفت باز الان پشیمون شده دیگ من نمیدونم چیکار کنم همه چیو سپردم دست خدا

اگه بیست سال قلبا عاشق یه نفر باشی ولی حست یک طرفه باشه چی؟

باید فراموشش کنی عشق یک طرفه هیچ وقت به جایی نمیرسه 

عشق یک طرفه بزرگترین ظلمی هست که میتونین به خودتون بکنین

منم بعد ۱۴ سال دیگه این عشق یک طرفه رو گذاشتم کنار چون اگه میخواست بشه تو اون ۱۴ سال میشد 

باید فراموشش کنی عشق یک طرفه هیچ وقت به جایی نمیرسه  عشق یک طرفه بزرگترین ظلمی هست که میتونین ...

احتمال داره بعضی وقتا سردی توی روابط ایجاد بشه بعد درست بشه؟

2706