2410
2553
عنوان

اگه لای چسب از پارچه مانتو جدا بشه

3468 بازدید | 14 پست

لای چسب مانتوم یه قسمتاییش از پارچه جدا شده

مانتوم نو هست ولی به خاطر همین که لای چسبش جدا شده خیلی خیلی بد ایست شده

چی کار کنم؟ کسی میدونه؟ 

بدم خیاط میتونه درستش کنه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همیشه مانتو مدرسمو که میگرفتم اولین کاری که میکردم این بود که چسبشو جدا میکردم 

نمیدونم چرا از این کار لذت میبردم😑😑😑🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2714

خودت لایه بخر بزار اتو بکش 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
همیشه مانتو مدرسمو که میگرفتم اولین کاری که میکردم این بود که چسبشو جدا میکردم  نمیدونم چرا از ...

منم همین بیماری رو دارم 😂🤣

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
منم همین بیماری رو دارم 😂🤣

😂😂 والا خیلی حال میده 

دیروز مانتو مدرسه سفارش دادم فقط منتظرم زود تر اماده شه که برم لای پارچشو جر بدم😟😟😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706