2726
عنوان

رییس شغالا

405 بازدید | 50 پست

من سه روز بیمارستان بودم مریض بودم خیلیا زنگ زدن احوالم پرسیدن حتی زن پسر داییم! ولی جاری خانوم و برادرشوهر یه کلمه احوالپرسی نکردن برام مهم نیست کی زنگ زده کی نزده ولی میدونم که خودش اینجور مواقع خیلی براش مهمه یکی دوبار تو موقعیتای خیلی عادی تر اعصاب من رو سر این ادا اطوارای الکی  به هم ریخته حالا هم میدونم منظور داره نمیدونم به روش بیارم یا نه حوصله بحث و متلک ندارم کسی هم قصد و منظور نداشته باشه برام مهم نیست بدونم تو دلش چیزی نیس برام مهم نیس ولی اینا خیلی از اول رو اعصاب من راه رفتن و همه کاراشون با منظوره نمیدونم منم مقابله به مثل کنم یا نه بیخیالی طی کنم میترسم جواب ندم پرروتر بشه از اونطرفم میدونم جواب بدم اعصاب خودمم خرد میشه شما باشین جواب میدین یا محلش نمیزارین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من به روم نمیارم.مریض که شد زنگ نمیزنم

منم این اخلاق هستم ولی میبینم هر چی ما عقب میشینیم اینا یه قدم جلو میان کاری به کارشون نداشته باشی اونا کار به کارت دارن حس میکنم دیگه زیادی پررو شده

محلش نده،جاری منم همین طوریه!

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

من باشم بهش بی اعتنایی میکنم و ب روی خودم نمیارم.خیلی بده نقطه ضعف بدی دست جاریت.از اینجا ب بعد راه حل مناسب اینکه چطوری اعصابت رو خورد کنه و آرامش رو ازت بگیره پیدا میکنه.بنظرم باهاش عادی برخورد کن.ولی اگه خدایی نکرده اونم تو موقعیت مشابه قرار گرفت بهش زنگ نزن.گلایه کرد بگو‌سرم شلوغ بوده وقت نکردم،بذار بفهمه اولویت اول زندگیت کارای شخصیته نه اون.آرامش زندگیت رو بخاطر هر آدمی که از راه میرسه از خودت نگیر.

رابطتت رو هم باهاش محدود کن.هر چی کمتر ببینیش برای آرامش روح و روانت بهتره.

واای تو اصلا باید جوری رفتار کنی ک انگار در حدت نیستن

بله همین کار میکنم ولی بعضیا گذشت که میکنی نمیگن از بزرگواریته میگن خل و بی دست و پاس بزار حالا که میتونیم بتازونیم

به موقع مقابل به مثل کن ولی وقتی دیدیش خیلی عادی رفتار کن عین خیالتم نباشه یه طوری رفتار کن اصلا برات مهم نبوده عددی نیس برات .

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂
2706