2733
2734
عنوان

واقعا سهم ما چی بود از زندگی.....

600 بازدید | 23 پست

بخدا حسودی نمیکنم ولی وقتی ی سری هارو میبینم میگم خب فرق من با اون چیه مگه ک اون از اول زندگی انقد توی رفاه بوده و خیلی سختی هارو تجربه نکرده دغدقه ش ژلیش ناخونشه و اونوقت ی سری هامون همش دغدقه ی مالی و خیلی مشکلات دیگه واقعا دلیل این همه تفاوت چیه؟ 

اونا زندگی لاکچری تو سن کم بخاطر خانواده پولدار ب خیلی چیزا رسیدن بعد من و خیلی های مثل من از اول جوونی باید خودمون دنبال کار باشیم با هزار سختی ک فقط امور روزانه مون بگذره..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا پدر و مادرشون تلاش کردن یا حالا شاید سر مردم کلاه گذاشتن پول درآوردن.پس نتیجتا بچه هاشونم تو رفاه هستن.

حالا یکی به هر دلیلی نتوانسته پول دربیاره بچشو تو رفاه بزرگ کنه بچش هر چه قدر آه و ناله کنه فایده نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

واقعا منم بعضی اوقات به عدالت خدا شک میکنم

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»

ایشالای بخت خوب قسمتت میشه ازدواج میکنی عزیزم خودمم مجردی درگیراین مشکلات بودم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

دنیا همینه

یکی تلاش میکنه و بچش تو رفاه زندگی میکنه

یکیم تلاش نمیکنه و بچش مسیر خودشو ادامه میده

اگه پدرو مادرت تورو نازپرورده بار نیاوردن تو اون کسی باش ک بچتو ناپرورده بار میاری و نمیزاری آب تو دلش تکون بخوره

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
واقعا منم بعضی اوقات به عدالت خدا شک میکنم

با اینکه ب اندازه خودم معتقدم و در حد خوندن نمازو رعایت کردن ی سری چیزا  رعایت میکنم ولی خب میخام بگم با دیدن ی سری موارد منم شک میکنم.... 

همه ماها تو یه تا یکی از زندگی دچار این مقایسه ها میشیم و افسرده میشیم.خود من به شخصه سالها درگیر مشکلاتی بودم که منو صدسال پیر کرد ولی از یه جایی به بعد آدم میفهمه زندگی پول و خونه و ماشین و مدل لباس نیست زندگی درک لحظات قشنگه مثل دیدن خنده آدما مثل حس کردن خیسی بارون مثل شنیدن صدای خش خش برگ ها مثل دیدن بازی بچه ها زندگی یه فرصت محدوده که حیفه با دغدغه هامون از دستش بدیم هممون دیر یا زود میریم 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706