2726

دیروز مادرم اصلا حال نداشت اوردیم فشارشو چک کردیم فشار خونش روی ۱۵ بود اکثراوقات فشارش بالاست خیلی نگرانشم مادرم همه کسمه خدا ازعمرمن کم کنه بزاره روی عمرمادرم یعنی چرا همش فشارش بالاست زیادهم شیرینجات واینا نمیخوره ولی فشارش بالاست چه دکتری باید ببریمش؟؟

قلب و عروق

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

دیگه باید رعایت کنه 

چه دارو هایی میخوره؟؟

فشار خون کلا میشه کنترلش کرد

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همون عمومی هم ببرید میگه چکار کنین.نگران نباش عزیزم تو سن بالاتر فشار بالا خیلی پیش مباد ولی باید کنترل بشه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
دیگه باید رعایت کنه  چه دارو هایی میخوره؟؟ فشار خون کلا میشه کنترلش کرد

همیشه رعایت میکنه والا دکتر یه قرصی داده اسمشو یادم نیست برای کنترل فشارش ولی بااین وجودفشارش بالاست

همیشه رعایت میکنه والا دکتر یه قرصی داده اسمشو یادم نیست برای کنترل فشارش ولی بااین وجودفشارش بالاست

والزارتان؟؟

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2706