2204
2217
عنوان

لطفا شما بگین من درست میگم یا شوهرم

383 بازدید | 34 پست

سلام دوستان،ما تازه خونمون رو ساختیم طبقه بالای پدرشوهرم هست...از همه نظر عالیه ولی دیگه دیوونه شدم از دست شوهرم...ایشون میگن کفش رو باید پشت در ورودی در بیاریم ولی من میگم کفش ها رو باید روی آخرین پله بزاریم دوتا هم بچه داریم شما بگین حق با کیه؟

خدایا ممنونم که دستمو توی بدترین شرایط گرفتی و نجاتم دادی...  

واقعا مسئله بزرگیه

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226
2050

چون ساختمون مشترکه پشت در دیگه اخرین پله مگه تا ورودی در فاصله نیس؟اون یه تیکه رو پا برهنه برید؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

طلاق بگیرید ،لینجوری هرکس تو خونه خودش کفشش رو هرجا دلش بخواد درمیاره،هر دو هم به حقتون میرسید

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2051