2733
2734
عنوان

متخصص زنان

42 بازدید | 2 پست

سلام خانوما امیدوارم حالتون خوب باشه 

اینجا کسی زایمان با دکتر میترا کاشانی  بوده ؟(مطبشون خیابان ولیعصر ) راضی بودین ؟ بیشتر تمایل ب زایمان طبیعی دارن یا سزارین ؟ 

اگر دنبلال دکتر خوب میگردی من دکتر مهتاب مرجانی ور معرفی میکنم بهت دکتر خیلی خوبیه .... مطبش سمت یوسف آباده هم تو حوزه زنان بیماری ها هم نازایی و زایمان کار میکنه خیلی خوش اخلاقه اگر واست مهمه .... آدرس پیجش میذارم واست دکتر خوبیه یه سر بزن به پیجش https://www.instagram.com/dr.mahtab.marjani/

سلام گلم من خودم دکترم خانم محبوبه ماموریان خیلی دکتر خوبیه برای من که موقعیت من در نظر گرفت که ببینه چطوری میتونم زایمان کنم من چون لگنم کوچیک بود امکان طبیعی زایمان کردنم نبود و من خودم دوست داشتم طبیعی باشه ولی به خاطر کوچکی لگنه ممکن نبود برای همین سزارین شدن اما جای بخیه هام خیلی زود خوب شد جالب که بدونی شکمم برگشت به حالت اولش من که راضی بودم عزیز دل شماره تماس شو اینستا واست میزارم mamurianesfahani

40226458  تلفنش موفق باشی عزیزم به دل خوش باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘