2726
عنوان

اون لحظه که جنسیت نی نی رو بهتون گفتن چه حسی داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 2509 بازدید | 59 پست
سربارداری اولم انقدررررر مشکل داشتم ک ۱۸هفته رفته بودم انومالی اصلا یادم نیود جنسیتم میگن فقط قطاروا ...

ای جان ایشالا هرچی ک هس سالم و سلامت با خیرو برکت باشه😍

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
به من ک اون روز گف چون اندام تناسلی تشکیل نشده نمیشه الان گف فقط گف اگ بخوام حدس و احتمال کمی بدم می ...

اخه اكثراميگن تو١٢هفته به خاطراون پرسيدم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اولشم میدونستم جنسیتش چیه،

خونواده مادریم یه جورین، بخ خصوص مادربزرگم

با یه نگاه بهت میگه حامله ای یا نه و جنسیتش چیه

به دختر عموی مامانم که بنده خدا اصلا نمیدونست بارداره گفته بود مبارک باشه چندوقتته 🤣😅

اونم تعجب کرده بود، بی بی چک زد دیده که مثبته 🤣

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
2728
وای 😍😂

کلا تازه عروس جرعت نداره از کنارش رد بشه 🤣🤣🤣

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
اخه اكثراميگن تو١٢هفته به خاطراون پرسيدم

اره تو ۱۲ هفته به خیلیا میگن به بعضیا نمیگن من جزو اون بعضیام ک نگفتن😂ولی خب من ۱۱ هفته رفته شاید واسه همون دقیق ندید

بااینکه بارداری دومم هست نمیدونم فکرکنم ۱۸ یا ۲۰ هفته😋

وای پس خیلی نردیکم بهش😍😍😍غربالگری اولم همچیز خوب بود عدد ان تی رو ۱ بود ممکنه انومالی مشکلی داشته باشه خدایی نکرده؟

من همیشه دختر میخواستم.سونو که رفتم وقتی نشونم داد بچه رو  یه لحظه ترس برم داشت.گفتم خدا جون یهو قهرت نگیره بگی این هی دختر دختر میکنه بچش یه چیزیش بشه.برام فرقی نداره دختر یا پسر سالم باشه.بعد دکتر گفت سالمه بعدم گفت دختره.میخواستم بپرم بغلش کنم بوسش کنم ولی مرد بود😂رو ابرا بودم دقیفا😍😍

😂😂😂سونوگرافی خونتون دارید کلی از هزینه هاتون کاسته میشه

الان تاپیک میزنم سونوی تعیین جنسیت، در هفته اول، تضمینی و ارزان🤣

من سر بچه اولم یکم ناراحت شدم.بچم پسر بود من دختر دوست داشتم.ولی بعدش ب خودم گفتم جنسیت چیه که من ناراحت بشم.الان عاشق پسرم هستم.اگه روزی دستش یا صورتش رو نبوسم یا صبح تو بغلم نگیرمش انگار روزم رو خوب شروع نکردم.الان6.5سالشه.

پارسال باردار بودم خیلی دوست داشتم دختر باشه.ان تی گفت پسره.خیلی ناراحت شدم.مدام با خودم کلنجار میرفتم.حداقل یک ماه و نیم با فکر اینکه بچم پسره خودم رو اذیت کردم.تا رسید ب شبهای احیا،گفتم مهم سالم و صالح بودنشه و بخاطر سلامتی توراهیم و پسرم آش یه قابلمه درست کردم و بردم تو ماه رمضون در خونه چندتا همسایه و چندتا از اقوام پخش کردم.ولی ته دلم همچنان دوست داشتم دختر باشه.روز سونو آنومالی رسید.رفتم سونو،اصلا دل تو دلم نبود،احساس سرگیجه و تهوع شدید داشتم.بی قرار بودم.انگار حس ششمم داشت خبر بدی بهم میداد.رفتم رو تخت دراز کشیدم.گفت جنین دختره،هیچ‌حس خوبی پیدا نکردم.حین سونو وقتی ب چک کردن معده و قلب رسید گفت جنین فتق دیافراگم شدید داره و بایستی سقط شه.انگار آمادگی داشتم که قراره یه خبر بد بهم برسه.و بعد اومدم تو راه کلی گریه کردم.و بعد اومدم دنبال کار پزشکی قانونی که بهم مجوز سقط بدن و روز دختر بود که دخترم آسمانی شد.

مجدد با کلی روش درمان و دارو و....بالاخره بعد 11ماه از سقط قبلی مجدد باردار شدم.این بار هم ان تی و هم آنومالی جنسیت رو گفت دختره،ولی چیزی که واقعا برام مهم نیست جنسیت بچمه.امروز مجدد نوبت سونو برای وزن جنین دارم.31هفته هستم.فقط میگم برم بهم بگن همه چیز خوبه برام کافیه.حتی اگه برم بگن جنسیت اشتباه شده و جنسیت پسره،با کمال میل قدمش روی چشمم.فقط سالم و صالح باشه.

من همیشه دختر میخواستم.سونو که رفتم وقتی نشونم داد بچه رو  یه لحظه ترس برم داشت.گفتم خدا جون یه ...

😂😂😂😂خوب شد بغلش نکردی . دعا کن منم نی نیم سالم باشه هرچی ک میخواد باشه به هیچ وجه فرق نمیکنه

2706